021-87700067
به این مقاله امتیاز دهید:
[تعداد: 0 میانگین: 0]

تور نمایشگاه بین المللی گردشگری Mitt

تور نمایشگاه بین المللی گردشگری Mitt

تعداد زیادی از نمایشگاه های بین المللی گردشگری در سراسر دنیا برگزار می شود که به واسطه ی نمایشگاه بین المللی گردشگری Mitt مسکو تور نمایشگاه بین المللی گردشگری Mitt یکی از مهمترین آن ها است. این نمایشگاه برای بخش خصوصی و دولتی کشورهای شرکت کننده فرصتی فراهم می کند تا ظرفیت ها و قابلیت های خودشان در زمینه خدمات گردشگری را نشان دهند و هم چنین مخاطبان داخلی و خارجی با جاذبه ها و ظرفیت های گردشگری کشورها آشنا خواهند شد. پس این فرصت را از دست ندهید و با حضور در این نمایشگاه از امتیازات آن بهره ببرید.

نمایشگاه بین المللی گردشگری Mitt مسکو

نمایشگاه بین المللی گردشگری Mitt مسکو در سال ۲۰۱۷ از تاریخ ۱۴ تا ۱۶ مارچ برگزار شد که یکی از نمایشگاه های پیشرو در جهان بود. بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی گردشگری Mitt مسکو از ۱۳ تا ۱۵ مارس ۲۰۱۸ برگزار خواهد شد. این نمایشگاه رخدادی مهم برای فعالیت های گردشگری بین المللی محسوب می شود. با برگزاری تور نمایشگاه بین المللی گردشگری Mitt مسکو شاهد حضور بیش از ۲۰۰ کشور از سراسر جهان هستیم. نمایشگاه بین المللی گردشگری Mitt مسکو به صورت تخصصی در زمینه صنعت گردشگری هر ساله در مسکو برگزار می گردد.

تور نمایشگاه بین المللی گردشگری Mitt | تور ارزان نمایشگاه بین المللی گردشگری 88851080

نمایشگاه بین المللی گردشگری Mitt مسکو فرصتی طلایی

تعداد شرکت کننده های نمایشگاه بین المللی گردشگری Mitt مسکو به بیش از ۱۸۰۰ می رسد و فرصتی طلایی فراهم می کند تا مشتری ها و همکاران در این زمینه بتوانند با هم دیدار داشته باشند. علاقه مندان برای شرکت در نمایشگاه بین المللی گردشگری Mitt مسکو می توانند از تاریخ ۲۲ تا ۲۴ اسفند ۱۳۹۶ (۱۳ تا ۱۵ مارس ۲۰۱۸) در آنجا حضور پیدا کنند. برای شرکت در این نمایشگاه چه برای بازدید و چه به عنوان شرکت کننده آمادگی لازم برای خدمدت رسانی به شما را خواهیم داشت.

تور نمایشگاه بین المللی گردشگری Mitt | تور ارزان نمایشگاه بین المللی گردشگری 88851080

نمایشگاه بین المللی گردشگری Mitt مسکو ابزاری برای بازاریابی

نمایشگاه بین المللی گردشگری Mitt مسکو می تواند برای تبلیغات، بازاریابی و جذب گردشگر نقش مهمی ایفا کند. برای حضور موثر در این نمایشگاه، ایران باید غرفه داشته باشد و به معرفی آژانس های گردشگری بپردازد. حضور فعالان گردشگری در این نمایشگاه می تواند موثر باشد و به توسعه گردشگری کمک شایانی کند. در همه کشورها برگزاری این چنین نمایشگاه هایی فرصتی است تا بتوانند در پیشرفت این صنعت گام بردارند.

مدیران سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی می توانند فرصت حضور فعالان در زمینه گردشگری را برای شرکت در تور نمایشگاه بین المللی گردشگری Mitt و این نمایشگاه را در مسکو فراهم کنند. هم اکنون نیز برخی فعالان و آژانس های گردشگری در این نمایشگاه شرکت می کنند اما کافی نیست و باید افراد بیشتری به غیر از تشکلات خصوصی در نمایشگاه بین المللی گردشگری Mitt مسکو حضور پیدا کنند. در این نمایشگاه قادر خواهید بود با کارگزاران گردشگری خارجی ارتباط برقرار کنید و در جذب گردشگران دیگر کشورها گام بردارید. حضور در نمایشگاه های گردشگری اقدامی در جهت توسعه بازاریابی خواهد بود.

تور نمایشگاه بین المللی گردشگری Mitt | تور ارزان نمایشگاه بین المللی گردشگری 88851080

افزایش تعامل در نمایشگاه بین المللی گردشگری Mitt مسکو

از آنجا که در نمایشگاه بین المللی گردشگری Mitt مسکو امکان ارتباط نزدیک و چهره به چهره وجود دارد برای معرفی کردن مقاصد گردشگری می توان موثر عمل نمود. ارتباط بین عرضه کننده و مصرف کننده خدمات گردشگری و ایجاد زمینه ای برای بالا بردن همکاری ها می تواند ظرفیت های این صنعت را به طور موثری آشکار و به جهانیان معرفی کند. حضور در نمایشگاه بین المللی گردشگری Mitt مسکو به توسعه کمی و کیفی گردشگری کشورهای مختلف کمک خواهد کرد.

تور نمایشگاه بین المللی گردشگری Mitt | تور ارزان نمایشگاه بین المللی گردشگری 88851080

درباره نمایشگاه بین المللی گردشگری Mitt مسکو

نمایشگاه بین المللی گردشگری Mitt مسکو یکی از ۵ نمایشگاه مهم در جهان است. این نمایشگاه از طرف جامعه بین المللی گردشگری مورد اهمیت واقع شده است. تاسیس این نمایشگاه به سال ۱۹۹۴ برمی گردد و توانسته است به دلیل حضور ۱۸۰۰ شرکت از بیش از ۱۹۲ کشور و منطقه، شهرت جهانی پیدا کند. نمایشگاه بین المللی گردشگری Mitt مسکو مکانی است که می توان در آن ملاقات های تجاری داشت و با همکاران و مشتریان سایر کشورها دیدار کرد. از مزیت های دیگر این نمایشگاه این است که آن هایی که غرفه دارند و هم چنین شرکت کنندگان بتوانند هدف های خود را به نمایش بگذارند و برنامه های جدیدشان را اعلام نمایند.

تور نمایشگاه بین المللی گردشگری Mitt | تور ارزان نمایشگاه بین المللی گردشگری 88851080

ویژگی های برجسته نمایشگاه بین المللی گردشگری Mitt مسکو

•           فرصتی طلایی برای به دست آوردن شرکای جدید و مشتری های تجاری

•           فرصتی طلایی برای نمایش اهداف، مقاصد و خدمات و دریافت پاسخ آنی با هزینه ای پایین

•           آگاهی یافتن از سایر برندها

•           مشغول شدن به تجارت و انجام عقد قرارداد با آژانس های مسافرتی، موسسات و متخصصین تاثیرگذار

این ها بخشی از ویژگی های برجسته این نمایشگاه می باشد. با حضور در این نمایشگاه میتوانید از فرصت های عالی آن بهره ببرید.

تور نمایشگاه بین المللی گردشگری Mitt | تور ارزان نمایشگاه بین المللی گردشگری 88851080

مخاطبان نمایشگاه بین المللی گردشگری Mitt مسکو

•           کارگزاران و تور گردانان

•           مشتریان تجاری

•           علاقه مندان به گردشگری

•           نمایندگان آژانس های مسافرتی

•           سیستم های رزرواسیون

معاونت گردشگری برای حضور آژانس های گردشگری و فعالان در این زمینه در نمایشگاه گردشگری مسکو باید سیاست گذاری کنند و تبلیغات جهانی در این زمینه داشته باشند تا به پیشرفت های چشمگیری دست یابند.

تور نمایشگاه بین المللی گردشگری Mitt | تور ارزان نمایشگاه بین المللی گردشگری 88851080

حضور فعال در نمایشگاه های گردشگری

یکی از راه های جذب گردشگران خارجی، شرکت در نمایشگاه های بین المللی است. یکی از راه های افزایش جذب گردشگر این است که آژانس های گردشگری، تورهای ورودی را از طریق آژانس های گردشگری کشور مقصد دایر کنند که این کار را می توان با ارتباط و مذاکره در نمایشگاه بین المللی گردشگری Mitt مسکو به دست آورد. برای رسیدن به این منظور در این نمایشگاه ها حضور فعال لازم است. آن دسته از گردشگران خارجی که علاقه به همکاری دارند برای دیدار تقاضا می دهند و بدین ترتیب توافقات نهایی در نمایشگاه انجام می شود. این نمایشگاه ها می توانند در فصل های کم رونق، گردشگر زیادی جذب کنند و سبب ایجاد توازن شوند. آژانس های گردشگری باید بتوانند با حضور در این نمایشگاه ها ظرفیت های گردشگری ایران را نشان دهند و تبلیغات مناسبی داشته باشند.

تور نمایشگاه بین المللی گردشگری Mitt | تور ارزان نمایشگاه بین المللی گردشگری 88851080

انواع ویزا در روسیه

برای دریافت ویزای روسیه نیازی به وقت مصاحبه ندارید و حضورتان در سفارت اجباری نیست. از این رو می توانید مراحل دریافت آن را به آژانس بسپارید. معمولا ویزای توریستی ۱۴ روزه و یک ماهه برای مسافران ایرانی از جانب سفارت روسیه صادر می شود. با این ویزا به همه شهرهای روسیه می توانید بروید.

  • بر اساس رزرو هتل و پرواز، سفارت روسیه ویزای توریستی ۱۴ روزه را صادر می کند. بر این اساس باید برای این نوع ویزا بلیط رفت و برگشت و رزرو هتل برای مدت زمان سفر را ارائه دهید. اگر کمتر از ۱۴ روز می خواهید بمانید ویزا برای همان تاریخ رزرو هتل و پرواز صادر می شود.
  • ارائه رزرو قطعی هتل برای مدت زمان دو سوم از زمان سفر و بلیط هواپیما ی رفت و برگشت برای دریافت ویزای یک ماهه روسیه الزامی ست.
  • توجه داشته باشد که بعد از اینکه ویزا صادر شد مدت زمان آن تغییر نخواهد کرد پس قبل از درخواست آن، تاریخ سفر خود را قطعی کنید.
  • ویزای شما پس از ورودتان به روسیه قابل تغییر نخواهد بود و برای تغییر و یا تمدید آن بعد از ترک روسیه می توانید دوباره درخواست دهید.
  • برای ورود به روسیه باید حتما از مسکو وارد شوید اما هنگام خروج از هر شهری می توانید بلیط تهیه کنید.

مدارک لازم برای ویزای روسیه جهت رفتن به نمایشگاه بین المللی گردشگری Mitt مسکو

برای گرفتن ویزای روسیه جهت شرکت در تور نمایشگاه بین المللی گردشگری Mitt باید مدارک لازم را جمع آوری کنید. می توانید مدارک خود را به آژانس تحویل دهید تا از طرف شما مراحل دریافت ویزا انجام شود. مدارک لازم برای دریافت ویزای روسیه به شرح ذیل است:

•           پاسپورتی که حداقل ۶ ماه اعتبار داشته باشد.

•           دو قطعه عکس رنگی ۴*۳ در زمینه ای سفید که وضعیت سر و شانه ها در عکس باید در یک راستا و بدون چرخش باشد. هم چنین صورت رو به دوربین باشد.

•           بلیط رفت و برگشت

•           رزرو هتل و یا مشخص کردن محل اقامت در طول دوره اقامت در روسیه

•           تکمیل فرم تعهد به بازگشت به کشور

•           تکمیل فرم مشخصات فردی

•           پاسپورت جداگانه برای هر فرد حتی کودکان و نوزادان

•           پاسپورت امضا شده افراد بالای ۱۶ سال

•           داشتن دعوتنامه روند اخذ ویزا را تسهیل میکند.

•           فرم تعهد بازگشت به کشور و مشخصات فردی در آژانس موجود است.

آدرس سفارت روسیه در تهران

سفارت روسیه در تهران در خیابان نوفل لوشاتو، پلاک ۳۷ واقع شده است.  این سفارت در روزهای شنبه و چهارشنبه تعطیل می باشد و در روزهای دیگر از ساعت ۱۰ تا ۱۳ امکان حضور در آنجا وجود دارد. بعد از انجام مراحل دریافت ویزا از زمانی که مدارک خود را به آژانس سفری دیگر تحویل می دهید حدود ۳ الی ۸ روزکاری برای دریافت ویزا جهت شرکت در تور نمایشگاه بین المللی گردشگری Mitt زمان لازم است.

تور نمایشگاه بین المللی گردشگری Mitt | تور ارزان نمایشگاه بین المللی گردشگری 88851080

نظر دهید

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!