021-87700067
به این مقاله امتیاز دهید:
[تعداد: 0 میانگین: 0]

تور نمایشگاه تجهیزات پزشکی مدیکا

تور نمایشگاه تجهیزات پزشکی مدیکا هر ساله در کشور آلمان و به میزبانی شهر دوسلدورف این کشور برگزار می‌شود. نمایشگاه تجهیزات پزشکی دوسلدورف معروف به نمایشگاه تجهیزات پزشکی مدیکا جزء نمایشگاه‌‌های معتبر در زمینه پزشکی و تجهیزات پزشکی است. به نوعی می‌توان آن را بزرگ‌ترین رویداد جهانی در زمینه علم پزشکی به حساب آورد. سالانه حدود ۵۰۰۰ هزار غرفه دار در دوسلدورف آلمان گرد هم آمده و در این نمایشگاه بین المللی شرکت می‌کنند. در ادامه قصد داریم به معرفی نمایشگاه تجهیزات پزشکی مدیکا بپردازیم.

نمایشگاه تجهیزات پزشکی مدیکا، بزرگ‌ترین رویداد جهانی در زمینه علم پزشکی

نمایشگاه تجهیزات پزشکی مدیکا با بیش از چهل سال سابقه برگزاری، سالانه در کشور آلمان و به میزبانی شهر دوسلدورف برگزار می‌شود. نمایشگاه تجهیزات پزشکی مدیکا جزء معتبرترین نمایشگاه‌ها در زمینه علم پزشکی و تجهیزات پزشکی بوده و مورد توجه افراد زیادی از دسته‌های مختلف قرار دارد.

در نمایشگاه تجهیزات پزشکی مدیکا سالانه نزدیک به پنج هزار غرفه دار از سرتاسر کشورهای جهان حضور می‌یابند؛ و دانشمندان، تولید کنندگان و حامیان این علم همه در نمایشگاه مدیکا جمع می‌شوند تا محصولات و تولیدات تازه خود را به نمایش گذاشته و در عرصه انتقال اطلاعات و تجارت پزشکی با یکدیگر به گفتگو بنشینند؛ و قراردادهای تجاری سالانه خود را منعقد کنند. به همین دلیل است که نمایشگاه تجهیزات پزشکی مدیکا مورد توجه شرکت‌ها و تولید کننده‌های داخل کشور نیز قرار گرفته و سالانه تورهای زیادی در ایام نمایشگاه مدیکا به مقصد کشور آلمان و شهر دوسلدورف سفر می‌کنند.

تورهای مسافرتی دوسلدورف را که در ایام برگزاری نمایشگاه تجهیزات پزشکی مدیکا موجود هستند را با نام تور نمایشگاه مدیکا می‌توانید در سایت پیدا کنید. آژانس مسافرتی ما این افتخار را دارد که سالانه اقدام به برگزاری تور مسافرتی نمایشگاه مدیکا نموده و سهم بزرگی در این زمینه داشته باشد. تورهای مسافرتی ما کیفیت بالایی داشته و همواره سعی داریم لذت مسافرتی شیرین را برای مسافران تور به ارمغان بیاوریم. پس اگر در سال جدید قصد شرکت در نمایشگاه تجهیزات پزشکی مدیکا را داشتید حتماً به تورهای مسافرتی آلمان در سایت ما سری بزنید.

تور نمایشگاه تجهیزات پزشکی مدیکا

تور نمایشگاه تجهیزات پزشکی مدیکا

موضوعات نمایشگاه تجهیزات پزشکی مدیکا

علوم پزشکی در قرن حاضر به حدی پیشرفت کرده و همچنان نیز در حال پیشرفت است که روزی را نمی‌توانید پیدا کنید که یکی دو خبر در مورد تجهیزات جدید یا داروهای جدید کشف شده، در اخبار و فضای مجازی به گوشتان نرسیده باشد. حال تصور کنید در نمایشگاه تجهیزات پزشکی مدیکا که سالانه در شهر دوسلدورف برگزار می‌شود همه شرکت‌های مطرح جهان در زمینه پزشکی و تجهیزات پزشکی جمع می‌شوند؛ و اختراعات و اکتشافات تازه خود را در زمینه دارویی و تجهیزات پزشکی در معرض نمایش قرار می‌دهند.

گستردگی علوم پزشکی به مانند گذشته نبوده و گستردگی فراوانی یافته است. به همین خاطر در نمایشگاه تجهیزات پزشکی مدیکا غرفه‌های متعددی با موضوعات متفاوتی وجود داشته و متناسب با هر شرکت تجهیزات پزشکی بسته به نوع تولیداتش مکانی خاص در سالن‌های نمایشگاه تعریف شده است؛ که در ادامه به موضوعات نمایشگاه تجهیزات پزشکی مدیکا و غرفه‌های مختلف آن خواهیم پرداخت. سالانه پزشکان و متخصصین بسیاری نیز از ایران به هدف شرکت در این نمایشگاه در قالب تور نمایشگاه تجهیزات پزشکی مدیکا عازم آلمان و شهر دوسلدورف می‌شوند؛ و در بین این غرفه‌ها می‌توانید شرکت کنندگان و غرفه داران ایرانی را نیز ببینید.

تور نمایشگاه تجهیزات پزشکی مدیکا

تور نمایشگاه تجهیزات پزشکی مدیکا

فناوری پزشکی و الکتروپزشکی

در نمایشگاه تجهیزات پزشکی مدیکا یکی از بخش‌های مهم بخش فناوری‌های پزشکی و الکتروپزشکی است؛ که در آن می‌توانید گستره کاملی از فناوری‌های نوین پزشکی و الکتروپزشکی را مشاهده کنید و با جستجو در بازار و رایزنی با شرکت‌های تولید کننده آن‌ها اقدام به خرید این دستگاه‌ها و عقد قرارداد با این شرکت‌ها نمایید. همچنین می‌توانید به جمع‌ آوری اطلاعات در این زمینه مشغول شوید.

تور نمایشگاه تجهیزات پزشکی مدیکا

تور نمایشگاه تجهیزات پزشکی مدیکا

فناوری اطلاعات و ارتباطات

شاید به نظرتان بیاید که فناوری ارتباطات و اطلاعات ربط چندانی به یک نمایشگاه تجهیزات پزشکی نباید داشته باشد. ولی امروزه با پیشرفت تکنولوژی گستره ارتباطات در علوم پزشکی نیز وارد شده و به عنوان یک رشته میانی به ایفای نقش می‌پردازد. به همین دلیل یکی از سالن‌های نمایشگاه تجهیزات پزشکی مدیکا اختصاص به بخش فناوری اطلاعات و ارتباطات دارد. از جمله مواردی که در این سالن می‌توانید در مورد آن‌ها اطلاعاتی کسب کنید عبارتند از فناوری‌های مرتب با eHealth، mHealth، pHealth که هر کدام نقش مهمی را در بخش‌های مختلف تجهیزات پزشکی دارا می‌باشند؛ و در سال‌های اخیر مورد توجه شرکت‌ها و تولید کننده‌های بسیاری قرار گرفته اند.

تور نمایشگاه تجهیزات پزشکی مدیکا

تور نمایشگاه تجهیزات پزشکی مدیکا

تجهیزات مربوط به فیزیوتراپی و ارتوپدی

علم ارتوپدی و فیزیوتراپی امروزه با پیشرفت شگرفی روبرو بوده؛ و شرکت‌های زیادی در سطح دنیا در این زمینه فعال هستند. با شرکت در تور مدیکا می‌توانید این فرصت را پیدا کنید که با متخصصان و صاحب نظران این رشته به بحث و تبادل نظر بپردازید؛ و با نرم افزارهای نوین فیزیوتراپی، تجهیزات نوین و محصولات دیگر این علم آشنا شوید. به علاوه اینکه اگر قصد خرید این تجهیزات و یا نرم افزارها را داشته باشید می‌‌توانید به صورت مستقیم با تولید کننده‌های آن‌ها مشورت کنید و بهترین گزینه‌ها را تهیه کنید.

تور نمایشگاه تجهیزات پزشکی مدیکا

تور نمایشگاه تجهیزات پزشکی مدیکا

تجهیزات آزمایشگاه و فناوری‌های تشخیص بیماری

هرچه علم پزشکی پیشرفت می‌کند تجهیزات آزمایشگاهی و تشخیص بیماری نیز پیشرفت خواهد کرد. در واقع یکی از جنبه‌های مهم پیشرفت علوم پزشکی، در زمینه تشخیص بیماری و وسایل آن است. به همین خاطر شرکت‌ها و دانشمندان زیادی در این حوزه فعال هستند؛ و سالانه در نمایشگاه تجهیزات پزشکی مدیکای شهر دوسلدورف دور هم جمع می‌شوند تا به بحث و تبادل نظر در این زمینه بپردازند. هر ساله بخش تجهیزات آزمایشگاهی و فناوری‌های تشخیص بیماری یکی از پر ترددترین بخش‌های نمایشگاه مدیکا است؛ و این بخش هم مورد توجه ویژه غرفه داران قرار دارد و هم مورد توجه بازدید کنندگان آن.

تور نمایشگاه تجهیزات پزشکی مدیکا

تور نمایشگاه تجهیزات پزشکی مدیکا

دیگر غرفه‌ها و سالن‌ها

اگرچه به دلیل اهمیت موارد بالا به طور مجزا به آن‌ها پرداخته شد ولی این به معنای این نیست که دیگر شاخه‌های علوم پزشکی از نمایشگاه تجهیزات پزشکی مدیکا بی نصیب باشند. شاخه‌های دیگر مثل دندان پزشکی، سونوگرافی، چشم پزشکی، مغز و اعصاب و دیگر شاخه‌ها نیز در این نمایشگاه معتبر بین المللی سهم داشته و شرکت‌های پر شماری سالانه در این زمینه‌ها برای شرکت در این فستیوال جهانی اقدام می‌کنند.

تور نمایشگاه تجهیزات پزشکی مدیکا

تور نمایشگاه تجهیزات پزشکی مدیکا

چه کسانی می‌توانند در تور نمایشگاه تجهیزات پزشکی مدیکا شرکت کنند؟

نمایشگاه تجهیزات پزشکی برای عموم مردم در دسترس است؛ و همه مردم می‌تواند از این نمایشگاه در دوسلدورف دیدن کنند. ولی مخاطب اصلی نمایشگاه تجهیزات پزشکی مدیکا عبارتند از پزشکان عمومی، پزشکان متخصص، پرستاران بیمارستان‌ها، مدیرهای بیمارستان‌ها، مدیرهای فنی بیمارستان‌ها، مدیرهای آزمایشگاه‌ها، متخصصین و دانشمندان حوزه پزشکی و تجهیزات پزشکی، فعالین در صنایع پزشکی و تجهیزات آن و مدیران فنی امور بهداشت بیمارستان‌ها و آزمایشگاه‌ها. اگر متخصص هستید و یا اینکه قصد دارید به صورت عمومی و برای کسب تجربه به تور نمایشگاه تجهیزات پزشکی مدیکا بروید می‌توانید از تور نمایشگاه مدیکا استفاده کنید، تا هم سفری راحت داشته باشید و هم بتوانید با خیالی راحت‌تر به برنامه ریزی برای بازدید از نمایشگاه بپردازید.

تور نمایشگاه تجهیزات پزشکی مدیکا

تور نمایشگاه تجهیزات پزشکی مدیکا

برای حضور در نمایشگاه تجهیزات پزشکی مدیکا چه باید کرد؟

آلمان جزء کشورهای اتحادیه اروپا بوده و برای حضور در این کشور شما نیاز دارید در ابتدای کار اقدام به تهیه ویزای شینگن این کشور نمایید. حتی اگر بخواهید با استفاده از تور نمایشگاه تجهیزات پزشکی مدیکا به آلمان سفر کنید همچنان نیز باید اقدام به تهیه ویزای کشور آلمان کنید. برای تهیه ویزای آلمان باید مراحلی را طی کنید که در ادامه به صورت گذرا به آن اشاره شده است. نکته‌ای که در این میان وجود دارد این است که برای تهیه ویزا اگر از مشاور یا وکیل مجربی استفاده کنید شانس موفقیتتان برای دریافت این ویزا بیشتر خواهد بود. به همین خاطر است که استفاده از تور نمایشگاه تجهیزات پزشکی مدیکا بهترین راه برای بازدید از این نمایشگاه است؛ زیرا یک آژانس مسافرتی باتجربه می‌تواند شما را در اخذ ویزای آلمان یاری کند؛ و برنامه ریزی سفر را برایتان به بهترین شکل ممکن انجام دهد.

تور نمایشگاه تجهیزات پزشکی مدیکا

تور نمایشگاه تجهیزات پزشکی مدیکا

چگونه برای حضور در نمایشگاه مدیکا ویزا تهیه کنیم؟

همان طور که گفته شد برای حضور در نمایشگاه تجهیزات پزشکی مدیکا نیاز به ویزای آلمان خواهید داشت. برای تهیه ویزای آلمان اگر قصد حضور در یک نمایشگاه را داشته باشید با دو مورد روبرو خواهید بود. چنانچه قصدتان از حضور در نمایشگاه تجهیزات پزشکی مدیکا ایجاد یک غرفه نمایشگاهی باشد معمولاً پس از ثبت درخواست در سایت نمایشگاه دعوت نامه‌ نمایشگاهی آلمان برای شما صادر می‌شود؛ که طبق این دعوت نامه از شما خواسته می‌شود که در تاریخی که مشخص شده به آلمان سفر کرده و در نمایشگاه حاضر باشید. در این صورت کار شما برای دریافت ویزا بسیار ساده‌تر خواهد شد.

داشتن دعوت نامه معتبر تضمینی است که طبق آن سفارت خانه آلمان به سادگی برای شما ویزا صادر می‌کند؛ اما اگر می‌خواهید به صورت آزاد به نمایشگاه تجهیزات پزشکی مدیکا بروید و دعوت نامه‌ای ندارید باید روال عادی دریافت ویزا را طی کنید. برای تهیه ویزا نیاز است تا مدارک زیر را جمع آوری کرده و به سفارت خانه آلمان بروید و فرم درخواست ویزای آلمان را پر کنید. البته باز نیاز است اشاره کنیم اگر می‌خواهید اسیر کاغذ بازی‌های اداری و فرایند سخت و زمان‌بر دریافت ویزا نشوید بهترین گزینه استفاده از یک وکیل کار بلد است. آژانس مسافرتی ما می‌تواند وکالت شما را بر عهده بگیرد و با داشتن تجربه بالا در این زمینه، در طی کردن مسیر دریافت ویزای نمایشگاه مدیکا شما را یاری کند. مدارک مورد نیازی که برای دریافت ویزا می‌خواهید عبارتند از:

  1. اصل گذرنامه فرد متقاضی با حداقل شش ماه اعتبار
  2. اصل شناسنامه و کارت ملی معتبر
  3. دو عدد عکس پشت صحنه سفید شش در چهار
  4. پرینت حساب بانکی معتبر که باید شش ماه گذشته را دارا باشد. این مورد برای این است که نشان دهید از تمکن مالی لازم برای سفر به آلمان و برگشت برخوردار هستید.
  5. گواهی اشتغال به کار و ذکر سوابق شغلی
  6. ارائه ویزاهای کشورهایی که قبلاً به آن‌ها سفر کرده‌اید.

تور نمایشگاه تجهیزات پزشکی مدیکا

تور نمایشگاه تجهیزات پزشکی مدیکا

چرا استفاده از تور نمایشگاه مدیکا گزینه مناسب‌تری است؟

برای حضور در نمایشگاه تجهیزات پزشکی مدیکا می‌توانید به صورت مستقل یا گروهی اقدام کنید و با برنامه ریزی مستقیم خودتان اقدام به تهیه ویزای آلمان کرده، بلیت هواپیما بگیرید و به شهر دوسلدورف آلمان سفر کنید. اگر بخواهید به صورت مستقل سفرتان را برنامه ریزی کنید لازم است هتل محل اقامتتان را نیز از قبل مشخص کنید؛ که البته در زمان نمایشگاه مدیکا ایام پرترافیکی است و افراد بسیاری از سرتاسر جهان به این شهر سفر می‌کنند، به همین علت ممکن است با مشکل اقامت مواجه شده و مجبور شوید به دنبال مکان‌های دیگری برای اسکان بگردید.

همه این مواردی که گفته شد تنها قسمتی از سختی‌های یک سفر مستقل است. حال در نظر بگیرید در صورت اعتماد به یک آژانس مسافرتی معتبر می‌توانید به سادگی یک سفر بی درد سر را تجربه کنید. با استفاده از تور نمایشگاه مدیکا این امکان را خواهید داشت تا بدون اینکه دغدغه رزرو هتل محل اقامت و رزرو پرواز و رفت و آمدهای معمول تنها برای بازدید از نمایشگاه تجهیزات پزشکی برنامه ریزی کنید. حتی می‌توانید در اوقات فراغت به بازدید از دیگر اماکن دیدنی شهر بپردازید و از دیدنی‌های شهر دوسلدورف لذت ببرید.

آژانس مسافرتی سفری دیگر متخصص در برگزاری نمایشگاهههای بین المللی و مجری مستقیم تور نمایشگاهی سرتاسر دنیا.

تلفن تماس: ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱

موبایل: ۲۴۶۷۶۲۷-۰۹۱۲

نظر دهید

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!