021-87700067
به این مقاله امتیاز دهید:
[تعداد: 0 میانگین: 0]

تور نمایشگاه ساختمان BATIMAT

تور نمایشگاه ساختمان BATIMAT

تور نمایشگاه ساختمان BATIMAT ، مهمترین رویداد نمایشگاهی صنعت ساختمان در جهان محسوب می شود که در کشور فرانسه برگزار می شود. نمایشگاه ساختمان BATIMAT، به شدت مورد توجه قرار گرفته است و در تمامی دوره های برگزاری آن، اسقبال حیرت انگیزی از آن شده است.

نمایشگاه ساختمان BATIMAT

نمایشگاه ساختمان BATIMAT، بعنوان بزرگترین نمایشگاه بین المللی تجاری صنعت ساختمان شناخته می شود که هر دو سال یکبار در کشور فرانسه، شهر پارس برگزار می شود. این نمایشگاه برای اولین بار در سال ۱۹۵۹ میلادی برگزار شد و دوره های بعدی آن نیز به ترتیب هر دو سال یک بار برگزار شده است. در نمایشگاه ساختمان BATIMAT، تجهیزات و ماشین آلات ساختمانی، مصالح ساختمانی، مواد اولیه ساختمان سازی، ابزارها و تجهیزات نقاشی، وسایل و تجهیزات نجاری و گچ کاری، سیستم های گرمایشی و روشنایی و دیگر محصولات صنعت ساختمان به نمایش گذاشته می شوند.

تور نمایشگاه ساختمان BATIMAT | تور ارزان نمایشگاه ساختمان 88851080-021

مشخصات سالن برگزاری نمایشگاه ساختمان BATIMAT

نمایشگاه ساختمان BATIMAT در دوره اخیر و دوره بعدی در محل نمایشگاه بین المللی پاریس، پاریس نورد ویلپینت برگزار می شود. این مکان دومین سالن برگزاری تجمعات در فرانسه از لحاظ بزرگی است که ۱۱۵ هکتار مساحت دارد و سال ۱۹۸۲ میلادی افتتاح شد. پاریس نورد ویلپینت، در نزدیکی فرودگاه پاریس-شارل دوگل قرار دارد. این مرکز تجمعات شامل ۸ تالار می شود که در ۲۴۶۰۰۰ متر مربع فضا قرار گرفته است. پاریس نورد ویلپینت، مناسب ترین مکان برای برگزاری نمایشگاه های متنوع است و ظرفیت شمار بالایی بازدیدکننده را بصورت یکجا دارد.

تور نمایشگاه ساختمان BATIMAT | تور ارزان نمایشگاه ساختمان 88851080-021

نمایشگاه ساختمان BATIMAT سال ۲۰۱۵

در سال ۲۰۱۵ این نمایشگاه در قالب جدیدی برگزار شد و ترکیب سه نمایشگاه مختلف بود که در یک رخداد گرد هم آمده بودند. نمایشگاه ساختمان BATIMAT، نمایشگاه Interclima+Elec و نمایشگاه Idéobain در سال ۲۰۱۵ بصورت همزمان در یک نمایشگاه حضور داشتند. این نمایشگاه در سال ۲۰۱۵ موفق شد که رضایت ۹۶% از مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان را جلب کند. ۲۴۳۶ غرفه دار، که فقط ۴۹% از آنها فرانسوی بودند در نمایشگاه ساختمان BATIMAT شرکت داشتند و موفق به جذب ۳۴۰ هزار بازدیدکننده نیز شدند.

نمایشگاه Interclima+Elec: این نمایشگاه شامل گروهی است که در حوزه راحتی و نهایت بهره برداری از انرژی فعال هستند.

نمایشگاه Idéobain: این گروه در زمینه ارائه راهکارهای نوین و جامع ساخت و طراحی حمام، دستشویی و سرویس های بهداشتی فعالیت دارند.

دوره قبلی برگزاری نمایشگاه ساختمان BATIMAT

دوره قبلی تور نمایشگاه ساختمان BATIMAT در سال ۲۰۱۷ برگزار شد. این دوره از ۱۵ الی ۱۹ آبان ماه به مدت پنج روز در فرانسه در حال برگزاری بود. این نمایشگاه همانند دوره قبلی در سه حوزه تکنولوژی ساختمان، تجهیزات حمام و انرژی های نو در ساختمان برگزار شد. در نمایشگاه ساختمان BATIMAT 2017 جمعی از کارشناسان، توزیع کنندگان و تولید کنندگان مواد، تجهیزات و فن آوری های صنعتی گرد هم آمده و طیف کاملی از بروزترین و جدیدترین مواد و فن آوری ها در زمینه معماری و ساختمان سازی، ساخت و ساز و طراحی و دکوراسیون را ارائه می دهند. بازدیدکنندگان با شرکت در تور نمایشگاه ساختمان BATIMAT امکان دسترسی به آمار دقیق و جامعی از جدیدترین تحولات و گرایشات بازار را دارند.

تور نمایشگاه ساختمان BATIMAT | تور ارزان نمایشگاه ساختمان 88851080-021

دوره بعدی برگزاری نمایشگاه ساختمان BATIMAT

دوره بعدی نمایشگاه صنعت ساختمان فرانسه در سال ۲۰۱۹ برگزار خواهد شد. این دوره از تاریخ ۱۳ الی ۱۷ آبان ۱۳۹۸ به مدت پنج روز در کشور فرانسه، شهر پاریس برگزار می شود. در تور نمایشگاه ساختمان BATIMAT، مکانی است که تمامی تصمیم گیرندگان و مدیران پروژه ها را گرد هم آورده تا در آن شرکای جدید تجاری خود را بیابند و به جست و جوی کالاها و راهکارهای خدماتی جهت ساخت و اجرای پروژه های ساخت و ساز خود بپردازند. نوآوری و اطلاع رسانی در زمینه آموزش و تجارت، سرفصل های کلیدی این دوره از برگزاری نمایشگاه خواهد بود. شما می توانید در این نمایشگاه بعنوان بازدیدکننده و یا مشارکت کننده حضور یابید و به ارتقا سطح دانش خود در زمینه صنعت ساختمانی بپردازید.

تور نمایشگاه ساختمان BATIMAT | تور ارزان نمایشگاه ساختمان 88851080-021

شرکت کنندگان و گروه کالایی نمایشگاه ساختمان BATIMAT

در نمایشگاه ساختمان BATIMAT، بیش از ۲۰۰۰ شرکت و غرفه دار فعال در این زمینه حضور می یابند. این شرکت ها بهترین و فعال ترین شرکت ها در زمینه کاری خود هستند. جدیدترین و برترین کالاهای این صنعت در گروه های مختلف شرکت خواهند داشت که در ادامه به بررسی آنها خواهیم پرداخت.

مصالح ساختمانی: در نمایشگاه ساختمان BATIMAT، شاهد انواع مصالح ساختمانی نظیر بتن، آجر و تجهیزات تولید آن، مواد عایق و مواد کامپوزیت، فلزات، پوشش های سقف، سیمان، مواد شیمیایی و الوار خواهید بود.

فلزات و تجهیزات فلزی: در نمایشگاه ساختمان BATIMAT فرانسه انواع محصولات فلزی و تجهیزات آن یافت می شود.

انواع در و پنجره: در نمایشگاه صنعت ساختمان بتیمات، انواع در و پنجره، دروازه، شیشه، پنجره های دوجداره و نگه دارنده انرژی، کرکره، سازه های آلومینیومی و قفل ها حضور خواهند داشت.

تجهیزات حمام: در نمایشگاه بین المللی ساختمان BATIMAT، شاهد انواع محصولات و تجهیزات حمام از جمله سرامیک و اتصالات حمام، کابین های دوش و بخار، تجهیزات و لوازم حمام و دستشویی، سیستم های استخر و استخر خانگی، جکوزی و … خواهید بود.

از دیگر کالاهایی که در تور نمایشگاه ساختمان BATIMAT، شرکت خواهند داشت می توان به انواع سنگ ها و سرامیک ها، کفپوش و تجهیزات و لوازم آن، پوشش دیوار و کاغذهای دیواری و … اشاره داشت.

تور نمایشگاه ساختمان BATIMAT | تور ارزان نمایشگاه ساختمان 88851080-021

شرکت در تور نمایشگاه ساختمان BATIMAT

به جرات می توان گفت که نمایشگاه ساختمان BATIMAT، یکی از مهمترین و بزرگترین رویدادهای صنعت ساختمان در جهان است. از این رو شرکت ما به ارائه خدمات تور مبتنی بر حضور در این رویداد پرداخته است. با استفاده از خدمات تور شرکت ما، امکان حضور در این رویداد را خواهید داشت، برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید. لازم به ذکر است که باید حداقل سه ماه قبل از برگزاری این نمایشگاه، نسبت به رزرو تور اقدام نمایید. با حضور در این تور و شرکت در نمایشگاه صنعت ساختمان بتیمات، تمام ابزارها و راهکاری های لازم جهت اجراری یک پروژه ساخت و ساز موفق در اختیار شما قرار خواهد گرفت. با جدیدترین و نوین ترین تکنولوژی و فناوری این زمینه آشنا خواهید شد و یک تجربه به یادماندنی خواهید داشت.

تور نمایشگاه ساختمان BATIMAT | تور ارزان نمایشگاه ساختمان 88851080-021

خدمات تور نمایشگاه ساختمان BATIMAT

با توجه به تجربه برگزاری چندین تور مختلف برای نمایشگاه های تجاری، همینک گروه ما تصمیم دارد که تور نمایشگاه ساختمان BATIMAT را برگزار کند. لذا از کلیه فعالان، شرکت ها، تجار و سازمان های فعال در زمینه ساختمان سازی دعوت به عمل می نماییم تا در این تور شرکت نمایند. خدمات این تور شامل اقامت در شهر پاریس است که می توانید با توجه به ترجیحات خود آن را افزایش داده و یا مدت زمان اقامت را کمتر کنید. در بسته پیشنهادی ما، ۶ شب اقامت در هتل همراه با صبحانه، انجام خدمات مربوط به اخذ ویزای شنگن، بلیط رفت و برگشت هواپیما، پیش ثبت نام و گرفتن کارت ورود به نمایشگاه صنعت ساختمان BATIMAT، راهنمای فارسی زبان و مترجم، دیدار از جاذبه های توریستی شهر پاریس، بیمه نامه مسافرتی و ترانسفر فرودگاهی رفت و برگشت قرار دارد که می توانید مطابق ترجیحات خود از آنها استفاده نمایید.

  • هتل هایی که برای اسکان در نظر گرفته شده اند، از نظر قیمت بسیار مناسب هستند و بیشترین رضایتمندی مشتریان را دارند و در فاصله کمی از محل برگزاری نمایشگاه واقع شده اند.
  • برای حضور در تور اخذ ویزای شینگن الزامی است و درصورتی که قبلا برای گرفتن ویزا اقدام کرده اید، دیگر نیاز به گرفتن ویزا نمی باشد.

تور نمایشگاه ساختمان BATIMAT | تور ارزان نمایشگاه ساختمان 88851080-021

مزایای نمایشگاه ساختمان BATIMAT

باتوجه به اینکه در تور نمایشگاه ساختمان BATIMAT، یکی از بزرگترین نمایشگاه ها در زمینه صنعت ساختمان است؛ مطمئنا میزبان تعداد زیادی بازدیدکننده خواهد بود و فرصت افزایش فروش را در طی ۵ روزی که این نمایشگاه دایر است به شما خواهد داد. همچنین با حضور در این نمایشگاه فرصت این را خواهید داشت که با جدیدترین و نوین ترین تکنولوژی ساختمان سازی آشنا شوید و به پیدا کردن شرکای تجاری خود بپردازید. با همفکری و در میان گذاشتن ایده ها با دیگر فعالان این صنعت به رشد و پیشرفت کسب و کار خود کمک کنید.

تور نمایشگاه ساختمان BATIMAT | تور ارزان نمایشگاه ساختمان 88851080-021

حضور در نمایشگاه ساختمان BATIMAT بعنوان بازدیدکننده

اگر از فعالان در زمینه صنعت ساختمان سازی نیستید و یا قصد گرفتن غرفه ندارید، می توانید بعنوان بازدیدکننده در این رویداد شرکت کنید و یک تجربه به یادماندنی را کسب کنید. با حضور و بازدید از این نمایشگاه می توانید با فرهنگ ساختمان سازی و جدیدترین تکنولوژی آن در کشورهای مختلف جهان آشنا شوید و با گروهی از هموطنان خود در این رویداد همراه باشید. همچنین می توانید از این تور با دید یک تور مسافرتی و گردشگری استفاده کنید چرا که می توانید از قلب شهر پاریس دیدن کنید و با جاذبه های آن آشنا شوید. از مهمترین دستاوردهای شما در این تور می توان به افزایش دانش و اطلاعات خود در رابطه با صنعت ساختمان اشاره کرد.

تور نمایشگاه ساختمان BATIMAT | تور ارزان نمایشگاه ساختمان 88851080-021

نگاهی کلی به نمایشگاه ساختمان BATIMAT و صنعت نمایشگاه

در گذشته نمایشگاه ها در قالب عمومی برگزار می شدند و به موضوعات مختلفی در آنها پرداخته می شد. اما این نوع نمایشگاه ها مشکلات مهمی از قبیل عدم توانایی به پاسخگویی به تمام نیازهای مشتریان را داشتند. از این رو نمایشگاه ها تخصصی تر شدند و تنوع موضوعی آنها نیز کمتر شد. نمایشگاه صنعت ساختمان بتیمات، یک نمایشگاه تخصصی است که فقط به موضوعات مربوط صنعت ساختمان در آن پرداخته می شود. این نمایشگاه در دوره های قبلی موفق شده بود که به ۹۶% از نیازهای مخاطبان و بازدیدکنندگان رسیدگی کند و آنها را برطرف سازد که در نوع خود بی سابقه است. در طی این مقاله همواره این نمایشگاه را یک رویداد مهم و بزرگ خوانده بودیم و علت آن نیز بدین شرح است؛

  • حضور سه رویداد پیشتاز در یک مکان
  • ۲۴۳۶ غرفه دار (۵۱% بین المللی)
  • پیش بینی استقبال ۳۴۰۰۰۰ بازدیدکننده از این رویداد(۲۱% بین المللی و ۱۵۰۰ استارتاپ)
  • برگزاری ۲۰۰ سخنرانی و کارگاه آموزشی برای غرفه داران همراه با پذیرش رایگان
  • ۷۰ نماینده بازدیدکننده بین المللی و ۱۸۰ کشور مشارکت کننده

تور نمایشگاه ساختمان BATIMAT | تور ارزان نمایشگاه ساختمان 88851080-021

فرصت ارتقا کسب و کار در تور نمایشگاه ساختمان BATIMAT

اگر شما از فعالان صنعت ساختمان هستید و به تولید، بازرگانی و خدمات این صنعت مشغول هستید، فرصت حضور در این نمایشگاه را از دست ندهید. شرکت در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان فرانسه قطعا یک گام اساسی در راستای رشد و توسعه کسب و کار شما خواهد بود. در صورتی که قصد حضور در این نمایشگاه را دارید به هیچگاه نباید نگران هزینه هایی باشید که این نمایشگاه به شما تحمیل خواهد کرد. شرکت هایی که در دوره های قبلی این نمایشگاه حضور یافته بودند، سودی چندبرابر از آنچه که هزینه کرده بودند را بدست آوردند.

اگر با برنامه پیش بروید و در زمان مناسب اقدام به گرفتن غرفه کنید و در غرفه سازی دقت لازم را داشته باشید، این نمایشگاه سکوی پرتاب شما به سمت موفقیت های بیشتر خواهد بود. برای مشاوره و راهنمایی در خصوص شرکت در نمایشگاه، می توانید با ما در ارتباط باشید. ما با داشتن تجربه بالا، راهکارهای خلاق و تیمی حرفه ای به شما در تحقق پیدا کردن خواسته هایتان کمک خواهیم کرد.

نظر دهید

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!