021-87700067
به این مقاله امتیاز دهید:
[تعداد: 0 میانگین: 0]

تور نمایشگاه صنایع دارویی CPHI

تور نمایشگاه صنایع دارویی CPHI

یکی از بزرگ ترین گردهمایی های صنعت داروسازی جهان نمایشگاه صنایع دارویی CPHI می باشد که به صورت سالانه در کشورهای مختلفی برگزار می گردد و بسیاری از هموطنان ما قصد شرکت در این نمایشگاه را دارند، به همین منظور برای رفاه حال شما در آژانس های مسافرتی تورهای متفاوتی برای تور نمایشگاه صنایع دارویی CPHI ارائه می گردد.

نمایشگاه صنایع دارویی CPHI چیست؟

این نمایشگاه بزرگ ترین گردهمایی صنعت داروسازی می باشد که به صورت سالیانه برگزار می گردد و سالانه افراد زیادی به قصد شرکت و یا بازدید از نمایشگاه صنایع دارویی CPHI به کشور محل برگزاری مسافرت می کنند، نمایشگاه صنایع دارویی CPHI و رویدادهایی از این قبیل باعث رونق بازار آژانس های مسافرتی شده و همچنین صنعت توریستی کشور میزبان را نیز ارتقا می دهند به همین دلیل کشورهای زیادی در لیست کاندیداهای برگزاری این گونه نمایشگاه ها هستند. در نمایشگاه صنایع دارویی CPHI یک ملاقات عظیم بین خانواده های صنعت دارویی جهان رخ می دهد که این خانواده را در یک زمان خاص که معمولاً ماه اکتبر می باشد در مکانی مشخص گرد هم می آورد.

تور نمایشگاه صنایع دارویی CPHI | تور ارزان نمایشگاه صنایع دارویی 88851080-021

تاریخچه نمایشگاه صنایع دارویی CPHI

تاریخچه این نمایشگاه بزرگ به حدود ۲۶ سال قبل بر می گردد که در ابتدا در این نمایشگاه خریداران و فروشندگان مواد اولیه دارویی یکدیگر را ملاقات می نمودند و به هم معرفی می شدند تا بتوانند با هم ارتباط تجاری برقرار نمایند اما بعد از گذشت سال ها اکنون نمایشگاه صنایع دارویی CPHI یک گردهمایی بزرگ در صنعت دارویی جهان می باشد که علاوه بر خریداران و فروشندگان، تولید کنندگان، مصرف کنندگان، وارد کنندگان، تولید کنندگان ماشین آلات تولید دارو و بسیاری افراد دیگر در آن حضور پیدا می کنند.

تور نمایشگاه صنایع دارویی CPHI | تور ارزان نمایشگاه صنایع دارویی 88851080-021

آمار شرکت کنندگان در نمایشگاه صنایع دارویی CPHI

در این رویداد سالانه‌ دارویی که به نمایشگاه صنایع دارویی CPHI معروف است بزرگ ترین و مطرح ترین شرکت های دارویی در تمام زمینه ها گرد هم جمع می شوند و با توجه به گزارشات رسیده در نمایشگاه صنایع دارویی CPHI در حدود ۲۵۰۰ شرکت وابسته به صنعت داروسازی شرکت می کنند که این رقم تنها آمار شرکت هایی را نشان می دهد که در نمایشگاه صنایع دارویی CPHI حضور پیدا کرده اند و خود رقمی چشم نواز می باشد اما جدا از شرکت کنندگان سالانه حدود ۴۲ هزار بازدید کننده از اقصی نقاط دنیا جهت حضور در این نمایشگاه دارویی به کشور میزبان سفر می کنند.

تور نمایشگاه صنایع دارویی CPHI | تور ارزان نمایشگاه صنایع دارویی 88851080-021

نمایشگاه صنایع دارویی CPHIو تأثیر آن بر گردشگری

همان طور که گفته شد سالانه حدود ۴۲ هزار نفر تنها برای بازدید از نمایشگاه صنایع دارویی CPHI به کشور برگزار کننده این نمایشگاه سفر می کنند و در اینجاست که بازار داغ گردشگری برای کشور میزبان فراهم می گردد، در طول زمان برگزاری تور نمایشگاه صنایع دارویی CPHI تمامی افرادی که وارد کشور میزبان می شوند باید از محلی برای اقامت خود استفاده نمایند که این کار هزینه بسیار زیادی را به صنعت گردشگری کشور میزبان تزریق خواهد کرد، همچنین استفاده بازدید کنندگان از لوازم نقلیه، رستوران ها و بسیاری مکان های دیگر باعث تزریق ارز زیادی به صنعت گردشگری کشور برگزار کننده نمایشگاه صنایع دارویی CPHI می گردد.

تور نمایشگاه صنایع دارویی CPHI | تور ارزان نمایشگاه صنایع دارویی 88851080-021

نمایشگاه صنایع دارویی CPHI و تورهای آن

حتی اگر به منظور بازدید از نمایشگاه صنایع دارویی CPHI به کشور برگزار کننده این نمایشگاه سفر کرده اید نمی توانید تمام وقت خود را در بازدید از نمایشگاه به سر ببرید و قطعاً خسته خواهید شد، اینجاست که آژانس های مسافرتی با پکیج های تور متفاوتی که در خدمت شما قرا می دهند می توانند یک سفر علمی تفریحی را برای شما رقم بزنند، در این پکیج ها معمولاً بازدید از مکان های توریستی کشور و شهر مقصد موجود می باشد همچنین ممکن است یک تور گردشگری به کشورهای مجاور برای پکیج شما در نظر گرفته شده باشد، اگر قصد حضور در تور نمایشگاه صنایع دارویی CPHI را دارید با مراجعه به آژانس های مسافرتی سفری دیگر از امکانات تورهای آن ها اطلاع پیدا کرده و مناسب ترین تور را برای حضور خود در نمایشگاه صنایع دارویی CPHI انتخاب نمایید تا از سفر خود لذت ببرید.

تور نمایشگاه صنایع دارویی CPHI | تور ارزان نمایشگاه صنایع دارویی 88851080-021

تور نمایشگاه صنایع دارویی CPHI

برگزاری نمایشگاه صنایع دارویی CPHI رویدادی است که سالانه یک بار اتفاق می افتد و مسافران زیادی را جهت حضور در نمایشگاه به خود اختصاص می دهد اما با این حال باید بدانید که برای ارائه تور نمایشگاه صنایع دارویی CPHI و رویدادهای خاص این چنینی معمولاً در همه آژانس های مسافرتی صورت نمی گیرد و تنها تعداد معدودی از آژانس ها مانند آژانس سفری دیگر هستند که برای رویدادهای خاص این چنینی تورهای ویژه با شرایط فوق العاده در نظر می گیرند.

تور ۶ روزه فرانکفورت برای نمایشگاه صنایع دارویی CPHI

کشور میزبان برگزار کننده نمایشگاه صنایع دارویی CPHI در سال ۲۰۱۷ کشور آلمان و شهر فرانکفورت بود که پکیج های متنوعی برای بازدید از این نمایشگاه در آژانس های مسافرتی ارائه گردید. اگر قصد شما از شرکت در نمایشگاه صنایع دارویی CPHI تنها جنبه علمی آن می باشد و علاقه ای به گشت وگذار در شهر را ندارید پیشنهاد ویژه آژانس به شما تور ۶ روزه فرانکفورت می باشد که در این تور تنها در شهر فرانکفورت اقامت خواهید داشت و همچنین بلیت ورودی نمایشگاه صنایع دارویی CPHI نیز بر روی پکیج تور به شما ارائه می گردد.

اگر مسلط به زبان انگلیسی و آلمانی نیستید با پرداخت هزینه ای بیشتر ما برای شما یک راهنمای فارسی زبان در نظر می گیریم تا در طول مدت بازدید از نمایشگاه به عنوان راهنما در کنار شما باشد، در ۶ روز اقامت شما در هتل های شهر فرانکفورت صبحانه شما به صورت رایگان ارائه می شود و همچنین ترانسفر شما به فرودگاه فرانکفورت نیز به صورت رایگان بر روی پکیج قرار دارد.

تور نمایشگاه صنایع دارویی CPHI | تور ارزان نمایشگاه صنایع دارویی 88851080-021

تور ترکیبی نمایشگاه صنایع دارویی CPHI

در بین افرادی که در نمایشگاه صنایع دارویی CPHI شرکت می کنند، تعدادی از مسافران علاقه مند هستند که علاوه بر بازدید از نمایشگاه و یا شرکت در آن یک سفر توریستی را نیز تجربه نمایند با توجه به این که طول مدت برگزاری نمایشگاه ۳ روز می باشد پس شما می توانید زمان خود را صرف یک تور ترکیبی علمی تفریحی نمایید، با توجه به موقعیت اجرای نمایشگاه صنایع دارویی CPHI در سال ۲۰۱۷ که کشور آلمان بود، ما یک تور ترکیبی از فرانکفورت، پاریس و ژنو برای مسافران در نظر گرفته ایم که طبق این پکیج یک اقامت ۴ شب در فرانکفورت، اقامت ۳ شب در پاریس و اقامت ۴ شب در ژنو در نظر گرفته شده است.

تور نمایشگاه صنایع دارویی CPHI | تور ارزان نمایشگاه صنایع دارویی 88851080-021

امکانات تور ترکیبی نمایشگاه CPHI

در این تور ترکیبی که شامل بازدید از نمایشگاه CPHI، بازدید از شهر زیبای ژنو و همچنین بازدید از شهر توریستی پاریس می باشد امکانات ویژه ای برای مسافران در نظر گرفته شده است. مهم ترین نکته در این تور این است که اقامت شما در تمامی شهرها در هتل های ۴ ستاره می باشد. به دلیل اینکه مهم ترین هدف این تور بازدید از نمایشگاه CPHI است بلیت ورودی نمایشگاه نیز بر روی پکیج تور ارائه می گردد و همچنین برای رفت و آمد به نمایشگاه مسافران از ترانسفر رایگان بهره خواهند برد.

جاذبه های تفریحی تور ترکیبی نمایشگاه

اما شاید برای شما مهم باشد که در پکیج تفریحی این تور چه مکان هایی برای بازدید شما در نظر گرفته شده است.

در مدت اقامت در پاریس ۸ مکان مختلف برای بازدید شما در نظر گرفته شده اند بی شک جذاب ترین جاذبه ی شهر پاریس برج ایفل می باشد که تمام گردشگران از آن بازدید خواهند کرد، از دیگر مکان هایی که شاید قدم زدن در آن برای شما جذاب باشد خیابان شانزه لیزه است که جزء معروف ترین خیابان های پاریس به شمار می آید و اما اگر علاقه مند به کتاب هستید بازدید از خانه ویکتورهوگو نویسنده معروف فرانسوی نیز می تواند برای شما جالب باشد و مکان های دیگری که برای بازدید شما در این تور ترکیبی در نظر گرفته شده است عبارتند از:کاخ ورسای- اپرای گارنیه- کلیسای نتردام- پارک لوگزامبورگ و محله مومق.

در طول مدتی که در شهر ژنو هستید راهنمای تور ما شما را به بازدید از کلیسای نوتردام ژنو، مقر سازمان ملل، دریاچه ژنو و فواره طبیعی آن و همچنین ساختمان برانزویک خواهد برد.

اما فرانکفورت را نیز فراموش نکنید که اگر تنها به بازدید از نمایشگاه بروید خسته خواهید شد، پس ما شما را به بازدید از عمارت رومر، خانه گوته نویسنده شهیر آلمانی، کلیسای سن پل و آسمان خراش ماین دعوت می کنیم.

تور نمایشگاه صنایع دارویی CPHI | تور ارزان نمایشگاه صنایع دارویی 88851080-021

موقعیت تورهای نمایشگاه صنایع دارویی CPHI

با توجه به اینکه نمایشگاه CPHI هر ساله در یک کشور و یک شهر خاص برگزار می گردد نمی توان نوع تور نمایشگاه صنایع دارویی CPHI را ثابت در نظر گرفت بلکه با توجه به کشور برگزار کننده این رویداد نوع تورهای ترکیبی و روزهای آن متفاوت خواهد بود، همچنین مکان هایی که برای بازدید شما مسافران عزیز در نظر گرفته می شود با توجه به کشور برگزار کننده نمایشگاه صنایع دارویی CPHI می باشد، پس جهت اطلاع از نوع تورها، مکان های مورد بازدید، مدت زمان تور و امکانات آن حتماً قبل از برگزاری نمایشگاه با آژانس خود در تماس باشد تا بهترین گزینه را برای سفر خود انتخاب نمایید. در دو سال پیش یعنی سال ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ این نمایشگاه عظیم در کشور اسپانیا و شهرهای مادرید و بارسلون برگزار گردید اما امسال یعنی سال ۲۰۱۷ برگزاری این نمایشگاه به شهر فرانکفورت آلمان واگذار گردید، در نتیجه آژانس های مسافرتی امکانات و شرایط خود را با توجه به مکان برگزاری نمایشگاه صنایع دارویی CPHI تطبیق می دهند.

تور نمایشگاه صنایع دارویی CPHI | تور ارزان نمایشگاه صنایع دارویی 88851080-021

تور نمایشگاه صنایع دارویی CPHI در سال های گذشته

این نمایشگاه در سال ۲۰۱۶ از ۴ تا ۶ اکتبر در کشور اسپانیا و بارسلون برگزار گردید که با توجه به موقعیت کشور اسپانیا و شهر بارسلون تورها با پکیج های متفاوتی برای این نمایشگاه ارائه گردید از جمله تورهای ترکیبی نمایشگاه صنایع دارویی می توان به تور ۶ روزه ترکیبی فرانسه و اسپانیا و تور ۱۰ روزه ترکیبی فرانسه، ایتالیا و اسپانیا اشاره نمود که در این تور بازدید از مکان های دیدنی این کشورها قرار گرفته بود.

در تور ۶ روزه ۲ شب اقامت در پاریس و ۳ شب اقامت در بارسلون برای مسافران در نظر گرفته شده بود و در تور ۱۰ روزه ۳ شب اقامت در بارسلون، ۳ شب پاریس و ۳ شب رم در نظر گرفته شده بود.

همچنین در سال ۲۰۱۵ که باز هم نمایشگاه صنایع دارویی در کشور اسپانیا و شهر مادرید برگزار گردید باز هم تورهای ترکیبی زیادی از جمله تور ۶ روزه اسپانیا و ایتالیا در آژانس هواپیمایی سفری دیگر ارائه دهنده تور نمایشگاه صنایع دارویی CPHI بازدید از این نمایشگاه به مسافران پیشنهاد می گردید، که در آن اقامت در شهرهای رم و مادرید قرار گرفته بود، اما ما یک پکیج بازدید ۱۲ روزه دیگر نیز ارائه داده بودیم که در ان اقامت در شهرهای مادرید، بارسلون، رم و فلورانس قرار گرفته بود.

تور نمایشگاه صنایع دارویی CPHI | تور ارزان نمایشگاه صنایع دارویی 88851080-021

نظر دهید

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!