021-87700067
به این مقاله امتیاز دهید:
[تعداد: 0 میانگین: 0]

تور نمایشگاه غذاهای دریایی

غذاهای دریایی را می توان یکی از نمونه های غذای پر استفاده دانست که مردم تمام جهان از آن استفاده می کنند و از خوردن آن لذت می برند. در همین راستا هر ساله نمایشگاه غذاهای دریایی در سراسر جهان به خصوص در کشورهایی که از وجود دریا بهره می برند برپا می شود و مشتاقان به این غذا که درصد بالایی از افراد را در بر دارد، به این سمت رفته و از این نمایشگاه غذاهای دریایی دیدن و لذت میبرند. نمایشگاه غذاهای دریایی هر کشور می تواند با گونه های آبزیانی که در آن کشور رشد و نمو می کنند متفاوت باشد. چنانچه شما نیز به خوردن آبزیان دریایی و شرکت در تور نمایشگاه غذاهای دریایی علاقه مند می باشید ما را تا پایان متن همراهی نمایید.

تور نمایشگاه غذاهای دریایی

تور نمایشگاه غذاهای دریایی

تورهای نمایشگاه غذاهای دریایی

هرساله با برپایی نمایشگاه های غذاهای دریایی یک سری آژانس های مسافرتی اقدام به ارائه تور هایی می نمایند که افراد مشتاق برای شرکت در نمایشگاه غذاهای دریایی به آن کشور سفر نمایند. این تورها دارای آپشن های مختلفی می باشند، که افراد در طول این سفر راحتی را حس نمایند و از شرکت در این نمایشگاه ها یک تجربه لذت بخش داشته باشند. زمان این تورها معمولا با تعداد روزهای این نمایشگاه مطابق می باشند. از آپشن هایی که می توان برای این تورها معرفی کرد، هتل ها ارزان قیمت تر، سرویس های رفت و برگشت به نمایشگاه، وعده هایی غذایی، انجام کارهای قانونی برای سفر به این کشور و سایر خدمات رفاهی است، که به شرکت کنندگان ارائه می شود. می توان گفت اگر قصد شرکت در این نمایشگاه ها را دارید سعی نمایید از این تورها استفاده کنید تا راحتی بیشتری را احساس نمایید.

تور نمایشگاه غذاهای دریایی

تور نمایشگاه غذاهای دریایی

چه تورهایی برای سفر به این نمایشگاه ها وجود دارند؟

این تور ها متناسب با زمان برپایی نمایشگاه ها دایر می شود. تور های نمایشگاه های غذای دریای زیاد می باشند و از نمونه ها ی آنها می توان به تورهایی آسیایی و اروپایی اشاره کرد. لازم به ذکر است تورهای اروپایی بیشتر مورد استفاد قرار می گیرند زیرا این نمایشگاه بیشتر در کشور های اروپایی برپا شده است و همچنین کیفیت بیشتری را نیز دارند.

معرفی نمایشگاه غذاهای دریایی

همانطور که در مقدمه عنوان شد نمایشگاه غذاهای دریایی یکی از نمایشگاه هایی است که در بعضی از نقاط جهان برپا می شود و در عین حال افراد زیادی را به سمت خود می کشاند. در نمایشگاه غذاهای دریایی معمولاً از سرآشپزان معروف و صاحب نام دعوت شده تا این آبزیان را در بهترین حالت طبخ نموده و نطر افرادی را که در این نمایشگاه شرکت کرده اند به خود جلب نمایند. لازم به ذکر است در بیشتر این نمایشگاه ها شرکت برای تمامی افراد تقریباً آزاد است و آن ها می توانند از این نمایشگاه با استفاده از تورهای مختلف دیدن کنند و از خوردن غذاهای دریایی لذت ببرند. در ادامه سعی داریم نمایشگاه غذاهای دریایی را از لحاظ موقعیت های مکانی، افرادی که به این جشنواره دعوت شده اند و چگونگی سفر به این نمایشگاه ها با تور را بیشتر مورد بررسی قرار دهیم. از اینکه ما را همراهی می نمایید بسیار سپاسگزاریم.

تور نمایشگاه غذاهای دریایی

تور نمایشگاه غذاهای دریایی

نمایشگاه غذاهای دریایی بیشتر در چه کشورهایی برگزار می شود؟

همانطور که بارها گفته شد این نمایشگاه می تواند در بسیاری از نقاط دنیا برگزار شود؛ اما در بسیاری از اوقات دیده شده است، که این نمایشگاه ها در کشور ها و شهرهایی برگزار می شود که دارای دریا و گونه های مختلف آبزیان می باشند. نمایشگاه غذاهای دریایی تا به امروز در شهرها و کشورهایی مانند بلژیک به خصوص شهر بروکسل، دبی، استانبول و … برگزار می شده است. افرادی که در این نمایشگاه ها و تور ها شرکت می کنند از شهر های مختلف کشور برگزار کننده نمایشگاه و یا کشور های اطراف می باشند که با یک سری از اقدامات لازم به این کشور سفر می کنند. در ادامه به چگونگی تورها سفر به این کشور ها بیشتر می پردازیم.

تور نمایشگاه غذاهای دریایی بروکسل

شاید بتوان گفت از مهم ترین و با کیفیت ترین نمایشگاه هایی که در زمینه غذاهای دریایی فعالیت دارد کشور بلژیک به خصوص شهر بروکسل می باشد. معمولاً نمایشگاه غذاهای دریایی بروکسل در سه روز برپا می شود. این نمایشگاه در فصل بهار بیشتر فعالیت می کند و سیل مشتاقان و افرادی که به غذای دریایی علاقه مند هستند را، به خود جذب می نماید. می توان گفت در تور نمایشگاه غذاهای دریایی شهر بروکسل از ۱۵۰ کشور دنیا افرادی برای دیدن این نمایشگاه به این کشور سفر می کنند و از این غذاها و طریقه طبخ آن ها دیدن می نماید.

تور نمایشگاه غذاهای دریایی

تور نمایشگاه غذاهای دریایی

آیا در نمایشگاه غذاهای دریایی شهر بروکسل داشتن یک غرفه به صرفه است؟

افرادی که در نمایشگاه غذاهای دریایی بروکسل دارای یک غرفه می باشند بسیار خوش شانس هستند؛ زیرا این نمایشگاه یکی از بزرگترین و بهترین بازارهای تجارت جهانی آبزیان است و افراد می توانند در این نمایشگاه مشتریانی دائمی برای خود پیدا کنند. همانطور که مشخص است در نمایشگاه غذاهای دریایی بروکسل خرده فروشی و عمده فروشی بسیار رواج دارد و افراد می توانند به صورت عمده فروشی، مشتریان دائمی پیدا کنند تا سالیانه محصولات خود را به آنها ارائه دهند.

تور نمایشگاه غذاهای دریایی

تور نمایشگاه غذاهای دریایی

چه افرادی بیشتر در تور نمایشگاه غذاهای دریایی شرکت می کنند؟

همانطور که گفته شد شرکت در تور نمایشگاه غذاهای دریایی برای عموم آزاد است و افراد با هر نوع سلیقه و هدفی می توانند، در این نمایشگاه شرکت نمایند؛ اما بعضی از افراد با انگیزه ها و هدف های شخصی در این نمایشگاه ها شرکت می نمایند. از اهدافی که می تواند افراد را به این نمایشگاه بکشاند می توان به هدف هایی مانند آموزش طبخ غذاهای دریایی، آشنایی با غذاهای دریایی سایر کشور ها، دستگاه ها و ادواتی که برای پخت غذاهای دریایی استفاده می شود و سایر هدف هایی که برای این افراد مورد استفاده قرار می گیرد اشاره کرد. پس در نتیجه می توان گفت، افرادی که با تورهای مختلف به این نمایشگاه ها می روند معمولا با آشپزی و یا آبزیان دریایی سرو کار دارند و برای یاد گیری و مشاهده یک سری نکات به این کشور سفر می کنند.

تور نمایشگاه غذاهای دریایی

تور نمایشگاه غذاهای دریایی

در نمایشگاه غذاهای دریایی علاوه بر آبزیان چه دستگاه ها و ادواتی به بازدید کنندگان ارائه می شود؟

موضوعی که واضح است این است که در نمایشگاه غذاهای دریایی تنها محصولات و آبزیان دریایی ارائه نمی شوند. از ادوات و سایر موارد مربوط به آبزیان دریایی می توان به کامپوترها و سیستم های اطلاعاتی مربوط به آبزیان دریایی، محفظه هایی که برای نگهداری آبزیان و حمل و نقل آنها استفاده می شود، دستگاه هایی که برای انجماد این غذاها استفاده می شود، ماشین آلاتی که برای غربال گری و بسته بندی آن ها کاربرد دارد، دستگاه های که برای محاسبه وزن آن ها مورد استفاده قرار می گیرد، دستگاه هایی که برای برش آنها استفاده می شود و سایر لوازم مربوطه که در این نمایشگاه ها عرضه و مورد بازدید قرار می گیرد، اشاره کرد. اینطور می توان نتیجه گرفت که در تور نمایشگاه غذاهای دریایی فقط و فقط آبزیان و ماهیان نیستند که عرضه می شوند و سایر محصولات نیز در این نمایشگاه ها وجود دارند.

تور نمایشگاه تجهیزات پزشکی مدیکا

تور نمایشگاه تجهیزات پزشکی مدیکا

آیا تور نمایشگاه غذاهای دریایی فقط مخصوص آشپزها و افراد وابسته به تهیه غذا می باشد؟

در جواب این سوال می توان گفت نمایشگاه غذاهای دریایی میزبان بسیاری از افراد و ارگان ها می باشد و به این صورت نیست که فقط یک سری افراد خاص به این نمایشگاه ها سفر می نمایند. از ارگان ها و افرادی که در نمایشگاه غذاهای دریایی شرکت می کنند می توان به خطوط حمل و نقل هوایی و دریایی، افرادی که در زمینه توزیع و پخش این محصولات فعالیت دارند، ارگان های دولتی و نظامی، فروشگاه های بزرگ مواد غذایی و دریایی، تهیه کنندگان غذا، آشپزان، رستوران های بزرگ و زنجیره ای، گردشگران و سایر افرادی که به آبزیان و غذاهای دریایی علاقه مند می باشند، اشاره کرد.  پس می توان نتیجه گرفت طیف وسیعی از ارگان ها، افراد شرکت کننده در این نمایشگاه را تشکیل می دهند.

تور نمایشگاه تجهیزات پزشکی مدیکا

تور نمایشگاه تجهیزات پزشکی مدیکا

تاثیرات شرکت در نمایشگاه غذاهای دریایی بر افراد شرکت کننده

همانطور که در بالا به کرات گفته شد افراد شرکت کننده در نمایشگاه غذاهای دریایی طیف وسیعی از افراد و حتی ارگان های دولتی را شامل می شوند. برگزاری در این نمایشگاه ها می تواند تاثیرات بسزایی در یادگیری افرادی که در این نمایشگاه شرکت می کنند داشته باشد. شاید بتوان گفت بیشتر افرادی که دراین نمایشگاه شرکت می کنند بسیار به این صنایع وابسته هستند و با توجه به اینکه این نمایشگاه ها به روزترین دستگاه ها و همین طور شیوه های طبخ این غذاها را ارائه می دهند، می تواند تاثیر بسزایی در رشد علم و فنون کاربردی افراد شرکت کننده داشته باشد. پس می توان گفت شرکت در نمایشگاه غذاهای دریایی دارای مزایای فراوانی است که بسیار برای افراد شرکت کننده ضروری می باشد.

دعوت نامه شرکت در نمایشگاه غذاهای دریایی

به جز استفاده از تورها همانطور که می دانید دعوت نامه نیز یکی از نمونه های بسیار آسان گرفتن ویزا و سفر به کشور های غیر می باشد. هرساله با برپایی این نمایشگاه ها یک سری دعوت نامه ها برای افراد مختلف و مرتبط با آبزیان دریایی ارسال می شود و این افراد می توانند به راحتی در این نمایشگاه شرکت نمایند. این دعوت نامه ها معمولاً برای افرادی که در این زمینه دارای تجربه و آگاهی کافی می باشند، ارسال می شود و این افراد می توانند به راحتی به سفارت کشور مربوطه مراجعه کرده و ویزای نمایشگاهی این کشور را اخذ نمایند. همانطور که می دانید ویزاهایی که به صورت نمایشگاهی صادر می شوند، دارای مدت زمانی محدود مطابق با زمان پایان نمایشگاه است. از مزیت هایی که دعوت نامه نمایشگاه غذاهای دریایی دارد این است که افراد به راحتی می توانند به سفارت رفته و ویزای آن کشور را اخذ نمایند.

تور نمایشگاه تجهیزات پزشکی مدیکا

تور نمایشگاه تجهیزات پزشکی مدیکا

مدارک لازم برای تور سفر به کشور های برگزار کننده نمایشگاه

سفر به هر کشوری برای هر هدفی نیاز به اخذ ویزی آن کشور دارد و این مرحله دارای یک سری مدارک می باشد که باید به سفارت این کشور ارائه شود. این مدارک عبارتند از اصل و رونوشت از مدارک شناسایی به همراه ترجمه آن ها، ۲ قطعه عکس رنگی تمام رخ بدون عینک و آرایش، گواهی های شغلی و … که برای سفر به این کشور مورد نیاز است.

تور نمایشگاه غذاهای دریایی

تور نمایشگاه غذاهای دریایی

بحث پایانی در مورد تور نمایشگاهی غذاهای دریایی

همانظور که در متن بالا خواندید شرکت در این تور ها و نمایشگاه های غذاهای دریایی از مزایای بیشماری برخوردار می باشند و باعث می شود که افراد برای سفر در این تورها بیشتر از خود علاقه نشان دهند. نمایشگاه های دریایی علاوه بر اینکه مکانی برای بازدید و ارائه محصولات است می تواند محیط خوبی برای رقابت در بازار جهانی آبزیان باشد. افرادی که به غذاهای دریایی علاقه مند بوده اند و یا در این زمینه فعالیت دارند سعی کنند که در این تورها شرکت نمایند.

آژانس مسافرتی سفری دیگر متخصص در برگزاری نمایشگاهههای بین المللی و مجری مستقیم تور نمایشگاهی سرتاسر دنیا.

تلفن تماس: ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱

موبایل: ۲۴۶۷۶۲۷-۰۹۱۲

نظر دهید

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!