021-87700067
به این مقاله امتیاز دهید:
[تعداد: 0 میانگین: 0]

تور نمایشگاه مبلمان ایتالیا

ایتالیا یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپاست که برای سفر به آن باید ویزای شینگن را دریافت نمایید. شرکت ها و افراد با استفاده از تور نمایشگاه مبلمان ایتالیا می توانند پس از دریافت ویزای نمایشگاهی وارد ایتالیا شوند و در نمایشگاه مبلمان حضور به هم رسانند. هنگام اخذ تصمیم جهت سفر با تور نمایشگاه مبلمان Isaloni ، ضمن درخواست شرکت در نمایشگاه ویزای مورد نظر را دریافت نموده و پس از مشخص نمودن هدف از سفر و اطلاعات و مدارک شرکت در نمایشگاه باید موارد به تائید سفارت ایتالیا برسد و طی کردن مراحل قانونی مجوز ورود و شرکت در نمایشگاه صادر می شود.

سفر به ایتالیا

ایتالیا یکی از کشورهای زیبای اروپایی است که مساحت وسیعی از آن را طبیعت سرسبز و زیبا فراگرفته است. کشوری سرسبز که معماری بی نظیر آن شهرت جهانی دارد. سراسر این کشور دارای آب و هوای معتدل، پوشیده از ییلاق ها و دشت های سبز و خرم است. شهرهای ایتالیا نیز مقصد گردشگری، تجاری و تحصیلی افراد زیادی است. رم پایتخت این کشور و همچنین شهرهای ونیز، فلورانس، میلان و … همه دارای طبیعتی زیبا و معماری خیره کننده،  بناها و کلیساهای قدیم و سواحل زیبا و چشم نواز است. آثار تاریخی سراسر ایتالیا که از قرون گذشته بر جای مانده است جلوه زیبایی به شهرها می دهد. اگر دوست دارید سفری به یادماندنی و خارق العاده داشته باشید می توانید پس از اخذ ویزای ایتالیا جهت سفر تفریحی و یا بازدید از نمایشگاه با تور نمایشگاه مبلمان ایتالیا همسفر شده و به این کشور زیبا سفر کنید. این کشور پر از جاذبه های طبیعی و گردشگری بی نظیر و فرهنگ و آداب و رسوم اصیل ایتالیایی است که همه علاقمندان به ماجراجویی و گردشگری و یا دارای اهداف تجاری را به سوی خود جذب می کند.

تور نمایشگاه مبلمان ایتالیا

تور نمایشگاه مبلمان ایتالیا

اخذ ویزای ایتالیا

برای سفر به ایتالیا باید ابتدا ویزای شینگن دریافت نمایید و سپس با هدف مورد نظر خود اعم از گردشگری، تجاری، تحصیلی، کار و یا شرکت در نمایشگاه اقدام به طی کردن باقی مراحل نمایید. سفارت ایتالیا در تهران قرار دارد و کسانی که تصمیم به سفر به این کشور دارند برای دریافت انواع ویزای ایتالیا مانند ویزای توریستی، ویزای نمایشگاهی ایتالیا، ویزای کاری و غیره باید مدارک لازم برای هر کدام را به سفارت ارائه نمایند. پس از بررسی مدارک و تائید صحت اطلاعات شما، سفارت زمانی را برای مصاحبه مشخص کرده و پس از انجام مصاحبه وضعیت ویزای شما اعلام خواهد شد. برای شرکت در نمایشگاه مبلمان ایتالیا نیز باید این روال را پشت سر گذاشته و ضمن هماهنگی با تور نمایشگاه مبلمان ایتالیا نسبت به دریافت ویزا اقدام نمایید. برای دریافت هر نوع ویزا پس از تکمیل فرم درخواست باید از مدارک لازم مطلع شده و سپس آنها را آماده نمایید. همه مدارک باید به صورت اصل و کپی و به زبان فارسی و انگلیسی ارائه شود.

تور نمایشگاه مبلمان ایتالیا

تور نمایشگاه مبلمان ایتالیا

مدارک لازم جهت ویزای تور نمایشگاه مبلمان ایتالیا

برای دریافت ویزا باید با در دست داشتن مدارک زیر به سفارت ایتالیا مراجعه نمایید. در صورت تمایل به سفر با تور نمایشگاه مبلمان ایتالیا باید مدارک مربوط را به برگزار کننده تور ارائه داده و هنگام مراجعه به سفارت تحویل نمایید. مدارک عمومی برای درخواست ویزا به شرح زیر می باشد. در صورت درخواست انواع ویزای مختلف کاری، تحصیلی، توریستی، بازدید از بستگان، شرکت در نمایشگاه، پزشکی و تجاری باید مدارک لازم برای آن نوع ویزا نیز ارائه شود:

 • تکمیل فرم درخواست ویزا به صورت کامل، درست و بدون تناقض
 • گذرنامه با حداقل ۶ ماه اعتبار
 • اصل و کپی شناسنامه ترجمه شده به زبان انگلیسی
 • دو قطعه عکس ۴*۶ تمام رخ
 • نامه تمکن مالی از بانک
 • پرینت ۶ ماهه آخر حساب بانکی

در صورت داشتن دعوت نامه اعم از کاری، تحصیلی و شرکت در نمایشگاه، برای هر نوع ویزا روال دریافت آسان تر و کوتاه تر خواهد بود.

تور نمایشگاه مبلمان ایتالیا

تور نمایشگاه مبلمان ایتالیا

تورهای نمایشگاهی

سالانه هزاران نمایشگاه با موضوعات مختلف در کشورهای سراسر دنیا برگزار می شود. برخی از نمایشگاه ها مختص داخل کشورها بوده و بعضی دیگر به صورت بین المللی است. برای شرکت در نمایشگاه بین المللی استفاده از تورهای نمایشگاهی سفر شما را آسان کرده و فرایند دریافت ویزا را تسهیل می کنند. مانند تور نمایشگاه مبلمان ایتالیا که به بازدید از نمایشگاه مبلمان در شهر میلان ایتالیا می پردازد.

منظور از تور نمایشگاهی گروهی از افراد یا شرکت ها هستند که در زمینه شغلی مشترک کار می کنند و تمایل دارند به بازدید از تور نمایشگاه مبلمان ایتالیا بروند. طی سال‌های گذشته بازدید از نمایشگاه های بین المللی در خارج از کشور توسط بازرگانان و صنعت گران ایرانی مورد استقبال قرار گرفته است. معمولاً این افراد با هدف بهره مندی از فناوری و خرید آن، یا معرفی محصولات و تولیدات خود در نمایشگاه های خارجی حضور پیدا میکنند. ایتالیا، آلمان، انگلستان و فرانسه یکی از مهم ترین مقصد های نمایشگاهی است. تور نمایشگاه مبلمان ایتالیا یکی از نزدیکترین رویداد های نمایشگاهی در صنعت مبلمان است.

تور نمایشگاه مبلمان ایتالیا

تور نمایشگاه مبلمان ایتالیا

تور نمایشگاه مبلمان ایتالیا

تور نمایشگاه مبلمان ایتالیا برای بازدید از نمایشگاه مبلمان میلان برگزار می شود. مشخصات نمایشگاه عبارتند از :

عنوان نمایشگاه : نمایشگاه مبلمان میلان (۲۰۱۸Salone del Mobile)

محل نمایشگاه : ایتالیا – میلان

تاریخ برگزاری :۲۸ فروردین – ۲ اردیبهشت۹۷ (۱۷-۲۲ آوریل ۲۰۱۸)

تعداد غرفه شرکت کننده : ۱۳۰۰

تعداد کشور شرکت کننده: ۱۶۵ کشور

دوره برگزاری: سالانه

موضوعات هدف: دکوراسیون – مبلمان – مبلمان باغ

تعداد بازدیدکننده : ۲۷۰۰۰۰

وسعت نمایشگاه : ۲۰۰۰۰۰ مترمربع

تور نمایشگاه مبلمان ایتالیا ضمن بازدید از نمایشگاه به بازدید از شهر میلان و جاذبه های گردشگری آن می پردازد.

تور نمایشگاه مبلمان ایتالیا

تور نمایشگاه مبلمان ایتالیا

محصولات و تولیدات نمایشگاه مبلمان میلان

محصولات ارائه شده در نمایشگاه مبلمان ایتالیا ۲۰۱۸  عبارتند از:

 •  ملزومات اتاق خواب شامل تجهیزات اتاق خواب هتل ها، لوازم تخت خواب مسافرتی، لوازم تختخواب های لوکس و سنتی و همچنین تجهیزات نورپردازی
 •  انواع مبلمان شامل مبلمان سنتی و مدرن، مبلمان شیشه ای، چرم، مرمر و سنگ ، مبلمان کودک، انواع صندلی چرمی و گهواره ای و تاشو، میز تلویزیون
 •  انواع قفسه ها برای لباس به صورت ثابت و متحرک و پارتیشن بندی، قفسه کتاب و رادیو و سی دی، قفسه چرخدار، آینه و جاکفشی
 •  مبلمان باغ شامل کاناپه، صندلی راحتی و گهواره ای، مبلمان حصیری، تشک و تخت خوابی
 • میز ناهار خوری از جنس های شیشه ای، فلزی پلاستیکی و سنگی، صندلی های ناهار خوری پایه بلند و سنتی و مدرن، لوستر و میز ناهارخوری تاشو از موارد قابل بازدید در تور نمایشگاه مبلمان ایتالیا هستند.

تور نمایشگاه مبلمان ایتالیا

تور نمایشگاه مبلمان ایتالیا

مزایای شرکت در نمایشگاه با تور نمایشگاه مبلمان ایتالیا

این تور یک راه ساده برای سفر به ایتالیا و بازدید از نمایشگاه مبلمان است.  ضمن شرکت در نمایشگاه می توانید به گردش در شهر میلان بپردازید و همچنین از مزایای زیر برخوردار شوید:

 •  آشنایی با بازار محصولات کشورهای دیگر در تور نمایشگاه مبلمان ایتالیا
 • برقراری ارتباط مستقیم با تولید کننده مبلمان
 •  محصولات کشورهای مختلف را مقایسه کنید و بهترین گزینه ها را انتخاب نمایید.
 •  به دست آوردن اطلاعات لازم درباره محصول مورد نظر در میان محصولات متنوع جهان در تور نمایشگاه مبلمان ایتالیا
 •  پیدا کردن فرصت های جدید سرمایه ‌گذاری
 •  پیدا کردن ایده های جدید در صنعت مبلمان
 •  کسب دانش فنی و آشنایی با فن آوری های روز دنیا ضمن همراهی با تور نمایشگاه مبلمان ایتالیا
 • آشنایی با تولید کنندگان مختلف در وسعت گسترده تر و مقایسه محصولات و خدمات تولید کنندگان مختلف

تور نمایشگاه مبلمان ایتالیا

تور نمایشگاه مبلمان ایتالیا

 پیشنهادهای بازدید از نمایشگاه

قبل از شرکت در نمایشگاه هدف خود را مشخص کنید و با در نظر داشتن نیازهای خود در نمایشگاه حاضر شوید. استفاده از تور نمایشگاه مبلمان ایتالیا باعث صرفه‌جویی در هزینه‌ها می شود. قبل از حضور در نمایشگاه از طریق سایت های اینترنتی و اطلاع رسانی های نمایشگاه با شرکت کنندگان و تولیدکنندگان حاضر در نمایشگاه ارتباط برقرار کرده و اطلاعات مورد نیاز را کسب کنید تا بازدیدی هدفمند و موثر داشته باشید. تور نمایشگاه مبلمان ایتالیا اطلاعاتی در مورد زمان و مکان نمایشگاه، مکان اقامت و سایر موارد را در اختیار شما قرار میدهد.

 قبل از حضور در نمایشگاه، نقشه نمایشگاه را دریافت کنید که در زمان بازدید صرفه جویی شده و در سالن های مختلف برای پیدا کردن تولید کننده مورد نظر کلافه نباشید. در کنار تور نمایشگاه مبلمان ایتالیا و بازدید از غرفه های نمایشگاه، همایش، کارگاه آموزشی و برنامه‌های علمی برگزار می‌شود، بنابراین سعی کنید این فرصت را که  به افزایش دانش شما کمک می کنند از دست ندهید. کفش مناسب را هنگام  استفاده از تور نمایشگاه مبلمان ایتالیا فراموش نکنید.

تور نمایشگاه مبلمان ایتالیا

تور نمایشگاه مبلمان ایتالیا

پیدا کردن یک نمایشگاه  مناسب

شرکت در تور نمایشگاه مبلمان ایتالیا برای آگاه شدن از آخرین تکنولوژی های دنیا و همچنین ایجاد و توسعه ارتباطات شغلی برای شرکت‌کنندگان بسیار حائز اهمیت است. با شرکت در نمایشگاه مناسب در حوزه کسب و کار میتوانید به بررسی رتبه خود در میان هم صنفان تان بپردازید و با سطح جهانی آن همگام شوید. برای این منظور باید یک نمایشگاه با ویژگی های مناسب هم از نظر فنی و هم از لحاظ سطح تولیدات پیدا کرده و برای شرکت در آن اقدام نمایید. تور نمایشگاه مبلمان ایتالیا یک فرصت مناسب برای رسیدن به این هدف است. برای پیدا کردن نمایشگاه مورد نظر گزینه هایی را باید در نظر بگیرید که بر اساس آن بتوانید سطح نمایشگاه را بسنجید. این گزینه‌ها می‌توانند تعداد شرکت های خارجی شرکت کننده در نمایشگاه، تعداد غرفه ها، ابعاد نمایشگاه و دوره های برگزاری آن باشد. بنابراین قبل از اقدام به شرکت در نمایشگاه موارد فوق را دبررسی کنید.

تور نمایشگاه مبلمان ایتالیا

تور نمایشگاه مبلمان ایتالیا

استفاده بهینه از تور نمایشگاه مبلمان ایتالیا

پس از انتخاب و پیدا کردن نمایشگاه مناسب پیرامون آن تحقیق کنید. در مورد آن به جستجو بپردازید و با مراجعه به وب سایت نمایشگاه اطلاعات کافی برای آن به دست آورده و مطالعه خود را برای شرکت در نمایشگاه تکمیل کنید. پس از برنامه ریزی و هدف گذاری در نمایشگاه، مشخص کنید که در میان محصولات و تولیدهای متننوع غرفه‌داران به دنبال دست یافتن به چه چیزی هستید. با شرکت در تور نمایشگاه مبلمان ایتالیا بدیهی است با فرصت ها و روابط تجاری جدیدی روبرو خواهید شد، بنابراین برای بهره برداری از این فرصت ها برنامه ریزی مناسب داشته باشید.

اهمیت مبلمان

امروزه مبلمان یکی از گزینه های بسیار مهم در چیدمان و دکوراسیون منزل و ادارات است. هماهنگی طرح و رنگ مبلمان با سایر دکوراسیون و همچنین مدل آن می تواند سلیقه شخصی و شرکت را به نمایش بگذارند. مبلمان انواع مختلف داشته در طرح ها و رنگ های مختلفی تولید می شود. تولید کنندگان مبلمان در سراسر دنیا طرح های مختلفی را در طراحی مبلمان استفاده می کنند که در نمایشگاه ها می توان با این مدل ها آشنا شد. تور نمایشگاه مبلمان ایتالیا فرصتی مناسب برای آشنایی با تولیدکنندگان مستقر در کشورهای دیگر است.

ایتالیا یکی از مهمترین و صاحب سبک ترین تولید کنندگان مبلمان است. تور نمایشگاه مبلمان ایتالیا بازدیدکنندگان را با تولیدات ایتالیا و سایر کشورهای شرکت کننده در نمایشگاه رو به رو می کند. مبلمان های تولید شده علاوه بر طرح ها و مدل های مختلف و میزان لوکس بودن هر کدام از آنها همه سلیقه ها را پاسخگوست. در صورت فعالیت در زمینه مبلمان و صنایع وابسته، کارت ویزیت خود را به همراه داشته باشید. در بازدید از نمایشگاه با تور نمایشگاه مبلمان ایتالیا ارتباط های جدیدی پیدا میکنید که باید این ارتباط ها را جهت یافتن فرصت های دیگر بعد از نمایشگاه حفظ نمایید.

تور نمایشگاه مبلمان ایتالیا

تور نمایشگاه مبلمان ایتالیا

تاثیر مبلمان در دکوراسیون

نقش مبلمان در زیبایی دکوراسیون داخلی بر کسی پوشیده نیست، مبلمان منزل یا محل کار شما می‌تواند نشان‌دهنده سبک دکوراسیون تان باشد که در انتخاب آن باید دقت نموده و سلیقه زیادی به کار ببرید تا زیباترین دکور را داشته باشید. در تور نمایشگاه مبلمان ایتالیا انواع این مبلمان ها را خواهید دید. مبلمان موجود به سه دسته مبلمان راحتی مبلمان کلاسیک و استیل تقسیم بندی می شوند:

 •  مبلمان راحتی برای استراحت و استفاده های شخصی به کار برده میشود و مانند مبلمان های رسمی و پذیرایی نیست.  این دسته از مبلمان ها تنوع بسیاری دارند.
 •  مبلمان کلاسیک یکی از زیباترین مبلمان های مناسب برای دکوراسیون داخلی لوکس می باشد که در ساخت آن از چوب و منبت کاری به زیبایی استفاده می شود.
 •  مبلمان استیل یا سلطنتی دسته دیگری از مبلمان هاست، که به صورت زیبا و ظریف با بهره‌گیری از منبت کاری های پرکار ساخته می شود و طرفداران خاص خود را دارد.

تور نمایشگاه مبلمان ایتالیا

تور نمایشگاه مبلمان ایتالیا

 

آژانس مسافرتی سفری دیگر متخصص در برگزاری نمایشگاهههای بین المللی و مجری مستقیم تور نمایشگاهی سرتاسر دنیا.

تلفن تماس: ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱

موبایل: ۲۴۶۷۶۲۷-۰۹۱۲

نظر دهید

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!