021-87700067
به این مقاله امتیاز دهید:
[تعداد: 0 میانگین: 0]

تور نمایشگاه در و پنجره و شیشه و ماشین آلات تولیدی Fensterbau Frontale

تور نمایشگاه در و پنجره و شیشه و ماشین آلات تولیدی Fensterbau Frontale

با شرکت در تور نمایشگاه در و پنجره و شیشه و ماشین آلات تولیدی Fensterbau Frontale به بزگترین نمایشگاه جهان با موضوعات ماشین آلات تولید در و پنجره، نگهداری شیشه و تجهیزات نصب، محصولات ساخته شده و نیمه ساخته، تعمیر و نگهداری، مواد اولیه، سیستم های حفاظتی و ایمنی، نرده و … خواهید رفت. این نمایشگاه هر ۲ سال یک مرتبه در آلمان و شهر نورنبرگ برگزار می شود پس تور نمایشگاه در و پنجره و شیشه و ماشین آلات تولیدی Fensterbau Frontale سال ۲۰۱۸ را از دست ندهید. نمایشگاهی که در سال ۲۰۱۶ برگزار شد ۱۱۰٫۵۸۱ بازدید کننده از ۱۱۶ کشور جهان داشت که در آن ۷۹۴ غرفه تشکیل شده بود.

نمایشگاه در و پنجره و شیشه و ماشین آلات تولیدی Fensterbau Frontale

نمایشگاه در و پنجره و شیشه و ماشین آلات تولیدی Fensterbau Frontale که در شهر نورنبرگ آلمان برگزار می شود از یکم فروردین ۱۳۹۷ شروع می شود و تا ۴ فروردین ۱۳۹۷ ادامه دارد. با توجه به اینکه تور نمایشگاه های تجاری در سال های اخیر مورد استقبال مسافران قرار گرفته است آماده این هستیم که جمعی از کارشناسان، مدیران و فعالان در زمینه ساختمان و معماری، فعالان راه سازی و تاجران را به تور نمایشگاه در و پنجره و شیشه و ماشین آلات تولیدی Fensterbau Frontale بفرستیم. معماران، تجار و کارخانه داران با شرکت در تور نمایشگاه در و پنجره و شیشه و ماشین آلات تولیدی Fensterbau Frontale، در مورد روش های طراحی در و پنجره و صرفه جویی در مصرف انرژی به تبادل نظر می پردازند. برای این منظور از تمام کسانی که خواهان شرکت در تور نمایشگاه در و پنجره و شیشه و ماشین آلات تولیدی Fensterbau Frontale هستند و هم چنین از شرکت ها و انجمن های مرتبط با معماری و راه سازی دعوت می کنیم در این نمایشگاه حضور پیدا کنند.

تور نمایشگاه در و پنجره و شیشه و ماشین آلات تولیدی | 88851080-021

زمان برگزاری تور نمایشگاه در و پنجره و شیشه و ماشین آلات تولیدی Fensterbau Frontale

تور نمایشگاه در و پنجره و شیشه و ماشین آلات تولیدی Fensterbau Frontale از تاریخ ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ شروع می شود و تا تاریخ ۵ فروردین ۱۳۹۷ ادامه دارد. می توانید مدت زمان کمتر و یا بیشتری برای تور خود انتخاب کنید و امکان برگزاری آن به صورت ترکیبی نیز وجود دارد. به منظور شرکت در تور نمایشگاه در و پنجره و شیشه و ماشین آلات تولیدی Fensterbau Frontale باید فرم درخواست را پر کنید و توضیحات خود در این زمینه را در آن درج کنید.

خدمات ارائه شده در تور نمایشگاه در و پنجره و شیشه و ماشین آلات تولیدی Fensterbau Frontale

در تور نمایشگاه در و پنجره و شیشه و ماشین آلات تولیدی Fensterbau Frontale خدماتی به مسافران عزیز ارائه خواهد شد که با توجه به بودجه خودتان می توانید این خدمات را کم و یا زیاد کنید. در پایان قیمت اصلاح شده برای شما نمایش داده خواهد شد. این خدمات به شرح ذیل است:

•           اقامت به مدت ۴ شب همراه با صبحانه در شهر نورنبرگ

•           تهیه کردن بیمه نامه مناسب و معتبر

•           گرفتن ویزای شنگن و انجام مراحل دریافت آن

•           بلیط هواپیما رفت و برگشت

•           ثبت نام به موقع برای تهیه کارت ورود به نمایشگاه

•           ارائه ترانسفر به صورت روزانه به محلی که نمایشگاه در آن برگزار می شود.

•           لیدر فارسی زبان و مترجم

•           کمک به شما جهت ارتباط برقرار کردن با شرکت های حاضر در نمایشگاه

•           انجام برنامه ریزی های مربوطه جهت نشست ها و ملاقات های تجاری

•           رفتن به مراکز صنعتی و مرتبط جهت بازدید

•           ترانسفر فرودگاهی رفت و برگشت

قیمت تور نمایشگاه در و پنجره و شیشه و ماشین آلات تولیدی Fensterbau Frontale به صورت ویژه

قیمت تور نمایشگاه در و پنجره و شیشه و ماشین آلات تولیدی Fensterbau Frontale به صورت ویژه در سه بسته برنزی، نقره ای و طلایی ارائه می شود که قیمت های آن با توجه به اتاق یک تخته و دو تخته متفاوت خواهد بود. تور نمایشگاه در و پنجره و شیشه و ماشین آلات تولیدی Fensterbau Frontale فرصتی عالی برای مشاهده و هم چنین ارائه نوآوری ها می باشد.

تور نمایشگاه در و پنجره و شیشه و ماشین آلات تولیدی | 88851080-021

نکات حائز اهمیت در تور نمایشگاه در و پنجره و شیشه و ماشین آلات تولیدی Fensterbau Frontale

•           در تور نمایشگاه در و پنجره و شیشه و ماشین آلات تولیدی Fensterbau Frontale سه بسته برای مسافران در نظر گرفته شده است به نام های برنزی، نقره ای و طلایی که نوع برنزی دارای هتل ۳ ستاره، نقره ای هتل ۴ ستاره و طلایی هتل ۵ ستاره است. این خدمات با مناسب ترین قیمت ارائه می شود و رضایت مسافران را در پی خواهد داشت. این هتل ها با محل برگزاری نمایشگاه فاصله کمی دارند.

•           فاصله هتل ها با شبکه حمل و نقل عمومی بسیار کم است که رضایت مسافران را در پی دارد.

•           از آنجا که قیمت بلیط هواپیما متغیر است در ابتدا آن را برای شما به صورت نرخ پایه محاسبه می کنند و پس از ثبت نام هزینه قطعی از شما دریافت خواهد شد که بعد از دریافت آن بلیط صادر خواهد شد. هر چه زودتر در تور نمایشگاه در و پنجره و شیشه و ماشین آلات تولیدی Fensterbau Frontale ثبت نام کنید بلیط ارزان تری خواهید گرفت.

•           اگر تور نمایشگاه در و پنجره و شیشه و ماشین آلات تولیدی Fensterbau Frontale به تعداد کافی ثبت نام نداشته باشد برخی خدمات به صورت انفرادی و در صورت رضایت مسافر عرضه می گردد که اختلاف قیمت آن از مسافر دریافت می شود. اگر این اتفاق رخ نداد و هزینه ای از مسافر گرفته شده بود این مبلغ به مشتری برگردانده خواهد شد.

•           صاحب گذرنامه باید مواردی مثل صحت آن از نظر اعتبار، مهر خروج و یا ممنوعیت خروج از کشور را بررسی کند.

•           در هنگام ثبت نام در تور نمایشگاه در و پنجره و شیشه و ماشین آلات تولیدی Fensterbau Frontale باید ۵۰ درصد از کل هزینه را پرداخت کنید و مابقی آن دو هفته قبل از سفر باید تسویه شود.

تور نمایشگاه در و پنجره و شیشه و ماشین آلات تولیدی | 88851080-021

مدراک مورد نیاز برای دریافت ویزای آلمان

برای شرکت در تور نمایشگاه در و پنجره و شیشه و ماشین آلات تولیدی Fensterbau Frontale برای ورود به کشور آلمان باید ویزا دریافت کنید. مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای آلمان عبارتند از:

•           فرد متقاضی باید گذرنامه امضا شده داشته باشد که حداقل ۷ ماه از پایان ویزای درخواستی اعتبار داشته باشد و اگر گذرنامه های قدیمی را دارند و یا گذرنامه های معتبر دیگری دارند باید از صفحات ۲ و ۳ گذرنامه قدیمی و صفحات ۲،۳ و ۴ گذرنامه جدید کپی تهیه کنند.

•           عکس رنگی جدیدی که به صورت تمام رخ و بدون عینک در زمینه ای روشن باشد. تعداد دو قطعه به ابعاد ۴/۵ * ۳/۵ لازم است.

•           ارائه شناسنامه و گذرنامه خود، همسر و فرزند (گذرنامه همسر فرد متقاضی در صورت وجود و یا گواهی فوت)

•           ارائه معرفی نامه از شرکت متقاضی و یا از سازمان، ارگان دولتی، اتحادیه وانجمن که عنوان آن اتاق بازرگانی ایران – آلمان باشد. در این نامه اسم و سمت فرد و همچنین علت سفر باید ذکر شود.

•           ارائه مدارک شغلی مثل روزنامه رسمی (آگهی تاسیس و آخرین تغییرات)، ارائه کارت بازرگانی، لیست بیمه از ۶ ماه آخر، برگه برگزینی، حکم کارگزینی، پروانه بهره برداری، جواز کسب، برگه های مالیاتی، فیش حقوقی سه ماه گذشته، مدارک تامین اجتماعی و گواهی های بانکی (پرینت حساب بانکی از ۶ ماه آخر که مهر و امضای بانک را داشته باشد). ارائه این موارد به منظور این است که سفارت ارتباط کاری شما به منظور شرکت در نمایشگاه را درک کند.

•           ارائه سند مالکیت زمین، آپارتمان، کارخانه، باغ و یا اجاره نامه منزل

•           ارائه صورت وضعیت حساب های بانکی در طی سه ماه اخیر و یا مدارکی که نشان دهد شما رددر ایران وابستگی خانوادگی و مالی دارید.

•           تمام مدارک ذکر شده باید اصل و کپی آن ارائه گردد.

•           خود مسافر هزینه روادید را باید پرداخت کند.

•           زمانی که سفارت به شما وقت اعلام می کند حضور پیدا کنید چون سفارت وقت را تغییر نخواهد داد.

تور نمایشگاه در و پنجره و شیشه و ماشین آلات تولیدی | 88851080-021

مدارک لازم برای شرکت در نمایشگاه در و پنجره و شیشه و ماشین آلات تولیدی Fensterbau Frontale

تور نمایشگاه در و پنجره و شیشه و ماشین آلات تولیدی Fensterbau Frontale در رابطه با حوزه ماشین آلات و تجهیزات و در زمینه درب، پنجره و نما به صورت کاملا تخصصی برگزار می گردد. در این نمایشگاه می توانید به مشاهده آخرین روند نوآوری ها و پیشرفت ها در زمینه درب و پنجره بپردازید. برای شرکت در این نمایشگاه مدارکی لازم دارید از جمله:

•           گذرنامه فرد متقاضی همراه با ۷ ماه اعتبار

•           مدارک شغلی مرتبط و با اعتبار

•           شناسنامه فرد متقاضی و همسر

•           مدارک مالی و ملکی معتبر

برگزاری دو رویداد در یک زمان

همزمان با نمایشگاه در و پنجره و شیشه و ماشین آلات تولیدی Fensterbau Frontale، نمایشگاه چوب و ابزارآلات نورنبرگ نیز برگزار می شود. این دو در سال ۲۰۱۴ توانستند با هم ۱۰۹ هزار تصمیم گیرنده را به سمت خود بکشانند. هیچ نمایشگاه بین المللی تاکنون نتوانسته است این تعداد تاجر، معمار، هنرمند و کارشناس را به خود جذب کند. یکی از مسائلی که در این نمایشگاه به آن توجه می شود یکسان سازی نما با پنجره است.

تور نمایشگاه در و پنجره و شیشه و ماشین آلات تولیدی | 88851080-021

دامنه محصولات نمایشگاه در و پنجره و شیشه و ماشین آلات تولیدی Fensterbau Frontale

در این نمایشگاه دامنه محصولات بسیار گسترده است. با بازدید و شرکت در تور نمایشگاه در و پنجره و شیشه و ماشین آلات تولیدی Fensterbau Frontale همه نوع اطلاعاتی در مورد شیشه در معماری، درز، بست، تجهیزات ایمنی، نصب، سیستم پروفایل و موضوعات جدید دیگر را از طریق کارخانه ها و تولیدکنندگان در و پنجره به دست خواهید آورد. با شرکت در تور نمایشگاه در و پنجره و شیشه و ماشین آلات تولیدی Fensterbau Frontale، نوآوری های خود را نیز به نمایش بگذارید.

پیشرفت کاری با حضور در تور نمایشگاه در و پنجره و شیشه و ماشین آلات تولیدی Fensterbau Frontale

با حضور در تور نمایشگاه در و پنجره و شیشه و ماشین آلات تولیدی Fensterbau Frontale می توانید پیشرفت قابل ملاحظه ای در حرفه و شغل خود ایجاد کنید و ارتباطات تجاری خودتان را گسترش دهید. در سال های قبل به میزان ۹۶ درصد از غرفه داران به اهداف خود با حضور در این نمایشگاه رسیدند. ۹۴ درصد از مردم توانستند ارتباطات تجاری جدیدی برقرار کنند و میزان ۹۱ درصد از غرفه دارن در کار خود به پیشرفت رسیدند. شما نیز با حضور در تور نمایشگاه در و پنجره و شیشه و ماشین آلات تولیدی Fensterbau Frontale فرصت را از دست ندهید.

تور نمایشگاه در و پنجره و شیشه و ماشین آلات تولیدی | 88851080-021

عرضه محصولات در طول دوره نمایشگاه

با شرکت در تور نمایشگاه در و پنجره و شیشه و ماشین آلات تولیدی Fensterbau Frontale، غرفه داران آنجا به شما فرصت می دهند که محصولات خودتان را قبل، بعد و حین برگزاری نمایشگاه به نمایش بگذارید. غرفه داران و تاجران با شما ارتباطات عالی خواهند داشت که سبب تضمین موفقیت شما در طول دوره برگزاری نمایشگاه خواهند شد. با شرکت در تور نمایشگاه در و پنجره و شیشه و ماشین آلات تولیدی Fensterbau Frontale تجربه های خوبی به دست خواهید آورد.

تور نمایشگاه در و پنجره و شیشه و ماشین آلات تولیدی | 88851080-021

محصولات نمایشگاه در و پنجره و شیشه و ماشین آلات تولیدی Fensterbau Frontale

با شرکت در تور نمایشگاه در و پنجره و شیشه و ماشین آلات تولیدی Fensterbau Frontale محصولاتی که در این نمایشگاه عرضه می شود خواهید دید. این محصولات عبارتند از:

۱)        سیستم های ساختاری و پروفیلی که شامل موارد زیر هستند:

•           سیستم های مربوط به درب ها

•           سیستم های درب های صنعتی

•           سیستم های روکار

•           سیستم های پنجره و درب فرانسوی

•           سیستم های گلخانه

•           سیستم ها برای دیگر ساختارها

۲)         مصالح نیمه آماده که شامل موارد زیر است:

•           مصالح نیمه آماده برای درب های صنعتی

•           مصالح نیمه آماده برای درب ها

•           مصالح نیمه آماده برای گلخانه

•           مصالح نیمه آماده برای پنجره و درب فرانسوی

•           مصالح نیمه آماده برای روکار

•           مصالح نیمه آماده برای دیگر ساختارها

۳)         مواد و ابزارها که شامل موارد زیر است:

•           محصولات تیرچوبی و الوار

•           محصولات مهر و موم

•           مواد ساینده

•           محصولات پاک کننده

•           روکش ها

•           چسب ها

۴)         شیشه و محصولات شیشه ای که شامل موارد زیر است:

•           عایق سازی شیشه

•           شیشه های دست ساز

•           ساختار شیشه

•           ورقه شیشه

•           شیشه با ویژگی های خاص

۵)         ماشین آلات، ابزارها و نصب که شامل موارد زیر است:

•           ماشین آلات، ابزارها و نصب برای پردازش چوب

•           ماشین آلات، ابزارها و نصب برای پردازش فلز

•           ماشین آلات، ابزارها و نصب برای سیستم های کاربردی و تمام کردن سطوح

•           ماشین آلات، ابزارها و نصب برای سیستم های حفاظت از محیط زیست

•           ماشین آلات، ابزارها و نصب برای پردازش پلاستیک

•           ماشین آلات، ابزارها و نصب برای پردازش شیشه

۶)         اجزا و المان های پیش ساخته که شامل موارد زیر است:

•           نماهای پیش ساخته

•           قاب پنجره و چارچوب های درب پیش ساخته

•           نرده ها و حائل های پیش ساخته

•           درب ها و دروازه های پیش ساخته

•           پنجره ها و درب های فرانسوی پیش ساخته

•           گلخانه های پیش ساخته

•           درب های پیش ساخته

•           سایر محصولات پیش ساخته

نظر دهید

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!