021-87700067
به این مقاله امتیاز دهید:
[تعداد: 0 میانگین: 0]

تور نمایشگاه کامپیوتر و مخابرات Cebit

شرکت در تور نمایشگاه کامپیوتر و مخابرات Cebit می تواند تجربه ای فوق العاده برای شما رقم بزند. اگر قصد شرکت در تور نمایشگاه کامپیوتر و مخابرات Cebit را دارید می توانید با ما تماس برقرار کنید. نمایشگاه سبیت آلمان که مختصر آن مرکز فناوری اداری و اطلاعات است توانسته است پس از سال ها به عنوان بزرگترین و بهترین نمایشگاه در زمینه صنعت فناوری و اطلاعات جایگاه خود را تثبیت کند.

نمایشگاه کامپیوتر و مخابرات جهان Cebit

نمایشگاه Cebit را می توان یکی از نمایشگاه های بزرگ در سراسر جهان دانست که موضوع آن کامپیوتر، ارتباطات و مخابرات است و محل برگزاری آن در آلمان و شهر هانوفر است. تور نمایشگاه کامپیوتر و مخابرات Cebit برای شرکت کردن شما عزیزان در این نمایشگاه هر ساله برگزار می شود. موضوعاتی که در این نمایشگاه مطرح می شود می تواند سرویس های IT و مشاوره، انواع سیستم های هوشمند دیجیتال، سیستم های راهبردی و هدایت ماهواره ای، عرضه جدیدترین کامپیوترهای نوت بوک، انواع سیستم های جامع نرم افزاری از قبیل ERP,SAP و بسیاری از موضوعات دیگر در این زمینه ها باشد.

تور نمایشگاه کامپیوتر و مخابرات Cebit

تاریخ شروع نمایشگاه سبیت ۲۱ خرداد ۹۷ / ۱۱ ژوئن ۲۰۱۸ میلادی و تاریخ پایان نمایشگاه ۲۵ خرداد ۹۷ / ۱۵ ژوئن ۲۰۱۸ میلادی می باشد. این نمایشگاه در شهر هانوفر آلمان برگزار می گردد. با توجه به موفقیتی که در سال های اخیر، تورهای مختلف در رابطه با نمایشگاه های تجاری داشته اند و استقبال مردم از این تورها و رضایت مسافران، در نظر گرفته شده است که تور نمایشگاه کامپیوتر و مخابرات Cebit، یک هیئت تخصصی که شامل مدیران، تجار، کارشناسان، فعالان در زمینه کامپیوتر و شبکه و فناوری اطلاعات و ارتباطات است به این نمایشگاه اعزام کند. در همین راستا در فاصله ای که به برگزاری این نمایشگاه مانده است از شرکت ها و فعالان مرتبط با کامپیوتر و شبکه، فعالان و فناوری اطلاعات و ارتباطات و کلیه انجمن ها و اتاق های فعال در این زمینه برای شرکت در تور نمایشگاه کامپیوتر و مخابرات Cebit دعوت به عمل می آید.

با توجه به زمان شروع و پایان این نمایشگاه امکان اقامت با تعداد روزهای کمتر و یا بیشتر و یا حتی یه صورت ترکیبی وجود دارد. فرم درخواست تور نمایشگاه کامپیوتر و مخابرات Cebit را به دقت تکمیل کنید و توضیحات خود را در قسمت درج توضیحات بنویسید. کارشناسان ما راهنمایی های لازم برای شما عزیزان را در رابطه با تور نمایشگاه کامپیوتر و مخابرات Cebit ارائه خواهند داد.

تور نمایشگاه کامپیوتر و مخابرات Cebit

تور نمایشگاه کامپیوتر و مخابرات Cebit

موضوعات تور نمایشگاه کامپیوتر و مخابرات Cebit

نمایشگاه کامپیوتر و مخابرات جهان Cebit در صنعت کامپیوتر، فناوری اطلاعات و ارتباطات و هم چنین شبکه می تواند بزرگ ترین رویداد دنیا باشد. هر سال تعدادی از فعالان عرصه علوم کامپیوتر، مخابرات و ارتباطات برای شرکت در این نمایشگاه از طریق تور اقدام می کنند. کاربرد آمیخته ای از خلاقیت و هنر را در صنعت فناوری اطلاعات در تور نمایشگاه کامپیوتر و مخابرات Cebit خواهید دید. ایده های جالب و خلاقانه در این نمایشگاه به صورت عملی درآمده است. دستاوردهای تخصصی بسیاری از شرکت ها، سازمان ها و مراکز معتبر پژوهشی که در ارتباط با تکنولوژی های جدید ارتباطی و اطلاعاتی هستند در تور نمایشگاه کامپیوتر و مخابرات Cebit برای شما و همین طور کارشناسان فعال در این صنعت به نمایش گذاشته شده است این نمایشگاه برای سیاستمداران نیز مورد توجه واقع می شود. تولیدکنندگان محصولات و خدمات فناوری اطلاعات می توانند از این نمایشگاه به عنوان یک فرصت ایده آل برای نمایش و فروش محصولات و خدمات فناوری اطلاعات خود استفاده نمایند.

تور نمایشگاه کامپیوتر و مخابرات Cebit

تور نمایشگاه کامپیوتر و مخابرات Cebit

لیست محصولات قابل مشاهده در تور نمایشگاه کامپیوتر و مخابرات Cebit

با شرکت در تور نمایشگاه کامپیوتر و مخابرات Cebit محصولاتی که خواهید دید به شرح ذیل است:

منابع انسانی (HR) و تجارت- امنیت تجارت و سیستم های تجاری – فرصت های شغلی نمایشگاه سبیت- راهکارهای تجارت الکترونیک- راهکارهای سیستم برنامه ریزی منابع سازمانی (ERP) – مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) – بخش زنجیره تامین جهانی- بخش عمومی و دولتی- راهکارهای اینترنت اشیا- محصولات ارتباطاتی و الکترونیکی- ارتباطات و شبکه- فروش- مراکز داده- مدیریت محتوای شرکتی- تحقیق و نوآوری- راهکارهای ورودی / خروجی- بازاریابی و آنالیز داده- تازه کارها و توسعه دهندگان (IoT CeBIT) – کشور همکار با نمایشگاه سبیت

تور نمایشگاه کامپیوتر و مخابرات Cebit

تور نمایشگاه کامپیوتر و مخابرات Cebit

مدارک لازم جهت شرکت در تور نمایشگاه کامپیوتر و مخابرات Cebit

  • اصل و کپی تمام اسناد مالی (پرینت از گردش حساب سه ماه آخر و داشتن حداقل مانده حساب بالای ۵۰ میلیون تومان برای هر نفر و داشتن نامه انگلیسی تمکن مالی از بانک و ترجمه آن به زبان آلمانی)
  • اصل و کپی تمام اسناد شغلی (اساسنامه، گواهی اشتغال به کار، گواهی اشتغال به تحصیل، تاییدیه بیمه تامین اجتماعی، پروانه کسب، روزنامه رسمی و …) و ترجمه به زبان آلمانی
  • اصل و کپی تمام اسناد ملکی به زبان آلمانی (دار الترجمه رسمی به زبان آلمانی)
  • اصل شناسامه و کپی از تمام صفحات آن (دار الترجمه رسمی به زبان آلمانی)
  • سه قطعه عکس جدید ۴٫۵*۳٫۵ که باید رنگی و در زمینه سفید و به صورت تمام رخ گرفته شده باشد.
  • اصل پاسپورت که حداقل ۷ ماه اعتبار از زمان سفر داشته باشد به همراه کپی پاسپورت از صفحه ما قبل از ۱ تا ۵ و کپی از ویزاهای قبلی
  • برای بازگشت به موقع از سفر ضمانت برگشت گرفته می شود که به ازای هر نفر مبلغ ۳۰ میلیون تومان ضمانت بانکی در نظر گرفته شده است.

تور نمایشگاه کامپیوتر و مخابرات Cebit

تور نمایشگاه کامپیوتر و مخابرات Cebit

خدمات در تور نمایشگاه کامپیوتر و مخابرات Cebit

در تور نمایشگاه کامپیوتر و مخابرات Cebit خدماتی به مسافران ارائه خواهد شد. این خدمات می تواند شامل اقامت در هتل های چهار ستاره با صبحانه، اخذ ویزای شنگن، بلیط رفت و برگشت هواپیما، پیش ثبت نام و تهیه کارت ورودی نمایشگاه (هزینه این کارت ورودی بر عهده مسافر است)، ترانسفرهای فرودگاهی و نمایشگاهی، کمک به ایجاد ارتباط با شرکت های حاضر در نمایشگاه، برنامه ریزی برای ایجاد نشست ها و ملاقات های تجاری طبق برنامه قبلی، بازدید از مرکزهای صنعتی منتخب و مرتبط با نمایشگاه، بازدید از نمایشگاه به همراه راهنما، بیمه مسافرتی، بازدید از جاذبه های توریستی و راهنمای فارسی زبان باشد. دقت داشته باشید در ثبت نام های گروهی تور نمایشگاه کامپیوتر و مخابرات Cebit تخفیف ویژه نیز خواهید داشت و برای کودکان زیر ۲ سال، هزینه ۱۰ درصد نرخ بزرگسال حساب خواهد شد.

تور نمایشگاه کامپیوتر و مخابرات Cebit

تور نمایشگاه کامپیوتر و مخابرات Cebit

محورهای اصلی تور نمایشگاه کامپیوتر و مخابرات Cebit

این نمایشگاه را می توان بزرگ ترین رویداد در صنعت کامپیوتر، شبکه و آی تی در دنیا دانست که در زمینه IT، ICT و دنیای دیجیتال پیشروترین رویداد در جهان است. در تور نمایشگاه کامپیوتر و مخابرات Cebit خواهید دید که فعالان علوم کامپیوتر، ارتباطات و مخابرات هر ساله در این نمایشگاه در شهر هانوفر آلمان حضور می یابند. بیش از ۳ هزار شرکت و غرفه دار در این نمایشگاه حضور پیدا می کنند. مساحت این نمایشگاه بیشتر از ۲۶۰ هزار مترمربع می تواند باشد و بیش از ۷۰ کشور در آن دستاوردهای خود را به نمایش می گذارند.

نزدیک به ۳۰۰ هزار بازدید کننده که شامل مدیران ارشد، دانشمندان، متخصصین، سیاست‌مداران و روزنامه‌نگاران نشریات مختلف است در این نمایشگاه حضور می یابند که نشان از اهمیت این نمایشگاه که در در آلمان برگزار می شود، دارد. از محورهای این رویداد مهم در تور نمایشگاه کامپیوتر و مخابرات Cebit می توان به خدمات IT، سیستم های مخابراتی، مخابرات، سخت افزار کامپیوتر، نرم افزار، فناوری بانک، تامین مالی، اینترنت، فناوری اطلاعات، محاسبات شبکه، شبکه، فناوری کارت، سیستم های امنیتی، حفاظت از داده ها، تحقیق و توسعه اشاره کرد.

تور نمایشگاه کامپیوتر و مخابرات Cebit

تور نمایشگاه کامپیوتر و مخابرات Cebit

حوزه های مورد هدف در نمایشگاه کامپیوتر و مخابرات Cebit

-کشاورزی، جنگلداری و ماهیگیری

-معدن و استخراج سنگ ها و معادن زیرزمینی

-صنعت تولید

-تامین انرژی

-تامین آب شرب، فاضلاب و دفع زباله، بهداشت و سایر فعالیت های مشابه

-صنعت ساخت و ساز

-فروش، تعمیر و نگهداری وسایل نقلیه موتوری

-حمل و نقل و ذخیره سازی

-هتل ها و رستوران ها / متل ها و اقامتگاه ها

-اطلاعات و ارتباطات

-موسسات و شرکت های ارائه دهنده خدمات مالی و بیمه

-املاک و مستغلات

-شرکت ها و موسسات ارائه دهنده خدمات کارمزدی، علمی و فنی و مهندسی

-شرکت های فعال در سایر فعالیت های تجاری

-نهادها و سازمان های مدیریت دولتی، دفاعی و امنیت اجتماعی

-نهادهای آموزشی و دانشگاهیان

-مراکز و موسسات فعال در زمینه سلامت انسان و فعالیت های اجتماعی

-هنر، فعالیت های فرهنگی و ورزشی

-خانواده ها

-شرکت ها و سازمان های برون مرزی و داخلی

-همه بخش های جامعه، بخش خصوصی

-دانش آموزان و دانشجویان

تور نمایشگاه کامپیوتر و مخابرات Cebit

تور نمایشگاه کامپیوتر و مخابرات Cebit

گرایش های بازار نمایشگاه کامپیوتر و مخابرات Cebit

نمایشگاه کامپیوتر و مخابرات Cebit به بازارهای فضای ابری (Cloud)، داده های انبوه (Big Data)، اینترنت اشیا، موبایل، امنیت و تجارت در فضای مجازی گرایش دارد. در تور نمایشگاه کامپیوتر و مخابرات Cebit خواهید دید که این رخداد، فرصتی مناسب برای فروش و عرضه دستاوردهای مدیران و کارشناسانی که در حوزه کامپیوتر، دیجیتال، فناوری اطلاعات و شبکه فعال هستند می باشد.

تور نمایشگاه کامپیوتر و مخابرات Cebit

تور نمایشگاه کامپیوتر و مخابرات Cebit

اطلاعاتی پیرامون بازدید کنندگان تور نمایشگاه کامپیوتر و مخابرات Cebit

تعداد کسانی که از راه تور نمایشگاه کامپیوتر و مخابرات Cebit و یا روش های دیگر در این گردهمایی حضور پیدا می کنند، آنقدر زیاد است که هتل های شهر هانوفر پر می شود و بقیه اقراد مجبور می شوند در آپارتمان های مسکونی ساکن شوند. با توجه به ازدیاد جمعیتی که در زمان برگزاری تور نمایشگاه کامپیوتر و مخابرات Cebit به آنجا می آیند پیشنهاد می شود ۴ ماه قبل از سفر، در نمایشگاه ثبت نام کنید. افراد زیادی به این نمایشگاه می آیند به همین دلیل می توان آن را بهترین و بزرگ ترین نمایشگاه در حوزه صنعت فناوری و اطلاعات به شمار آورد که آخرین فناوری ها، نوآوری ها، راه کارهای دیجیتالی و اختراعات مهم در این زمینه به نمایش گذاشته خواهد شد.

تور نمایشگاه کامپیوتر و مخابرات Cebit

تور نمایشگاه کامپیوتر و مخابرات Cebit

اطلاعاتی راجع به غرفه های نمایشگاه کامپیوتر و مخابرات Cebit

هر سال تعداد نزدیک به ۶۰ غرفه کشوری به صورت پاویون در نمایشگاه کامپیوتر و مخابرات Cebit برگزار می گردد که شرکت های خصوصی و کوچک دستاوردهای خود را به نمایش در مِی آورند. در تور نمایشگاه کامپیوتر و مخابرات Cebit خواهید دید که گردهمایی جهانی فناوری اطلاعات به نام Global Conference در این نمایشگاه برگزار می گردد که محصولات و دستاوردهای حوزه صنعت فناوری و اطلاعات توسط تولیدکنندگان آن ها به فروش می رسد.

تور نمایشگاه کامپیوتر و مخابرات Cebit

تور نمایشگاه کامپیوتر و مخابرات Cebit

اهمیت شرکت در تور نمایشگاه کامپیوتر و مخابرات Cebit

این نمایشگاه که از فعال ترین رخدادهای جهانی در زمینه IT، ICT و دنیای دیجیتال است در سال ۲۰۱۲، تعداد ۳۵۷۳ شرکت کننده از ۷۰ کشور از جمله ایران داشت که دستاوردهای خودشان در حوزه فناوری اطلاعات را در معرض دید عموم قرار می دادند. با توجه به اهمیتی که تور نمایشگاه کامپیوتر و مخابرات Cebit دارد طوری برای آن برنامه ریزی شده است که در راستای سیاست های اصلی کشور باشد و بازدیدکنندگان بتوانند در کمترین زمان به هدف خودشان از سفر دست پیدا کنند.

همزمان با شرکت در تور نمایشگاه کامپیوتر و مخابرات Cebit می توانید در کنفرانس ها و نشست های بین المللی آن در رابطه با علومی که ذکر شد شرکت کنید و با شرکت در آنها می توانید با نوآوری های جدید و راهکارهای دیجیتالی آشنا شوید. هم چنین در ارتباط با فناوری های جدید در سیستم های ایمنی، سیستم های راهبری و هدایت ماهواره ای، سیستم های مخابراتی دیجیتالی برای تلفن، فکس، پیجر، موبایل، رادیو، تازه ها و خدمات ارتباطات و مخابرات، اطلاع رسانی ماهواره ای، تله ماتیکس، سیستم های حمل و نقل و … مشاوره دریافت خواهید کرد.

تور نمایشگاه کامپیوتر و مخابرات Cebit

تور نمایشگاه کامپیوتر و مخابرات Cebit

 

آژانس مسافرتی سفری دیگر متخصص در برگزاری نمایشگاهههای بین المللی و مجری مستقیم تور نمایشگاهی سرتاسر دنیا.

تلفن تماس: ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱

موبایل: ۲۴۶۷۶۲۷-۰۹۱۲

نظر دهید

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!