021-87700067
به این مقاله امتیاز دهید:
[تعداد: 0 میانگین: 0]

تور نمایشگاه کشاورزی AGRITECHNICA

تور نمایشگاه کشاورزی AGRITECHNICA هر دو سال یک‌بار در هانوفر آلمان برگزار می‌شود. تولیدات و ماشین‌آلات کشاورزی در این نمایشگاه در معرض دید عموم قرار می‌گیرد. شرکت در این نمایشگاه به‌خصوص با تور از مزایایی برخوردار است که در ادامه به بیان آن‌ها خواهیم پرداخت.

نمایشگاه کشاورزی AGRITECHNICA

از میان نمایشگاه‌های مختلف تجاری که در جهان برگزار می‌شود می‌توان به نمایشگاه کشاورزی AGRITECHNICA در کشور آلمان اشاره نمود. این نمایشگاه که از بزرگ‌ترین‌ها محسوب می‌شود همه‌ساله افراد بسیاری را به سمت خود از نقاط مختلف دنیا جذب می‌کند. هانوفر آلمان شهری است که این نمایشگاه در آن برگزار می‌شود. ماشین‌آلات مختلف و همچنین انواع تجهیزات موردنیاز در شاخه کشاورزی در نمایشگاه AGRITECHNICA در معرض دید عموم قرار داده می‌شود.

به همین منظور غرفه‌های مختلف و متنوعی در این نمایشگاه بزرگ دایر شده است که انواع مختلفی از محصولات تجاری و ماشینی در حیطه کشاورزی در آن‌ها عرضه می‌شوند. لازم به ذکر است که این نمایشگاه در شهر هانوفر هر دو سال یک‌بار دایر شده و میزبان مراجعه کنندگان و بازدیدکنندگان از نقاط مختلف دنیا می‌باشد. در این نمایشگاه علاوه بر ماشین‌آلات کشاورزی، نوآوری و تکنیک های تازه و نو نیز در این شاخه معرفی می‌شوند. در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات جامع‌تری در رابطه با این نمایشگاه در اختیارتان قرار دهیم.

تور نمایشگاه کشاورزی AGRITECHNICA

تور نمایشگاه کشاورزی AGRITECHNICA

تعداد غرفه‌های نمایشگاه کشاورزی AGRITECHNICA

تور نمایشگاه کشاورزی AGRITECHNICA همان‌طور که در بخش قبلی نیز به آن اشاره نمودیم برای معرفی انواع محصولات صنعتی در حوزه کشاورزی دایر می‌شود. این نمایشگاه که از برجسته ترین و بزرگ‌ترین نمایشگاه‌های تجاری حال حاضر دنیا به شمار می‌رود از غرفه‌های مختلفی برخوردار می‌باشد. افراد بسیاری از نقاط مختلف دنیا برای معرفی تولیدات خود در عرصه کشاورزی، برای دایر کردن غرفه مخصوص به خود در این نمایشگاه تجاری و صنعتی در هانوفر آلمان اعلام آمادگی می‌کنند.

حضور چشم‌گیر مراجعه‌کنندگان به این نمایشگاه از نقاط مختلف دنیا می‌تواند از دلایل حضور این افراد برای حضور در غرفه‌های نمایشگاه AGRITECHNICA باشد؛ اما پنجاه‌ودو کشور از نقاط مختلف دنیا در این نمایشگاه غرفه‌های مختلفی را دایر کرده‌اند. تعداد غرفه‌ها در این نمایشگاه به دو هزار و پانصد مورد می‌رسد و در برخی موارد نیز این امکان فراهم می‌شود که تعداد غرفه‌ها با توجه به درخواست شرکت‌کنندگان افزایش نیز یابد. حضور کارشناسان و متخصصین در تور نمایشگاه کشاورزی AGRITECHNICA هانوفر آلمان برای دایرکنندگان این غرفه‌ها فرصت ایده آلی محسوب می‌شود.

تور نمایشگاه کشاورزی AGRITECHNICA

تور نمایشگاه کشاورزی AGRITECHNICA

نوآوری‌های مختلف در نمایشگاه کشاورزی AGRITECHNICA

در نمایشگاه کشاورزی AGRITECHNICA انواع ماشین‌های کشاورزی و همچنین تجهیزات وابسته به این شاخه در غرفه‌های مختلف آن به نمایش گذاشته می‌شود؛ اما در کنار این دست از موارد، تکنیک و نوآوری‌های مختلفی نیز در این نمایشگاه برای بازدهی بالا و مناسب در حیطه کشاورزی معرفی می‌شوند. برای بالا بردن کیفیت در تولیدات گیاهی در نمایشگاه AGRITECHNICA راه‌حل و همچنین راه‌کارهای مناسبی نیز ارائه خواهد شد.

این امر در کنار تولیدات مناسب در حیطه ماشین‌آلات کشاورزی باعث حضور چشم‌گیر متخصصین در این نمایشگاه می‌گردد. به بحث قرار دادن انواع نوآوری‌ها، دیدگاه‌ها و همچنین راه‌حل‌ها در رابطه با تولیدات مختلف کشاورزی در این نمایشگاه میپردازیم. البته تمامی مواردی که در رابطه با آن‌ها توضیحاتی را در اختیار شما عزیزان قراردادیم با برنامه‌ریزی و تحقیقات بسیاری در این نمایشگاه عرضه و به بحث گذاشته می‌شوند.

تور نمایشگاه کشاورزی AGRITECHNICA

تور نمایشگاه کشاورزی AGRITECHNICA

محصولات ارائه‌شده در نمایشگاه کشاورزی AGRITECHNICA (بخش اول)

نمایشگاه کشاورزی AGRITECHNICA جایگاه مناسبی است برای حضور متخصصین و کارشناسان مختلف در حیطه محصولات و ماشین‌آلات کشاورزی. این نمایشگاه با ارائه انواع محصولات نه‌تنها می‌تواند به روند صنعت و تجارت در هر کشور کمک شایانی نماید بلکه در کنار این ویژگی، نوآوری‌های ارائه‌شده در آن نیز می‌تواند کمک به سزایی به کشاورزان برای بالا بردن تولیدات باکیفیت و بهتر نماید. انواع ماشین‌آلات درزمینهٔ لودر و تراکتور در این نمایشگاه در معرض دید عموم قرار می‌گیرد.

از دیگر محصولاتی که در این نمایشگاه عرضه می‌شوند می‌توان به‌نوعی از ماشین‌های صنعتی درزمینهٔ برداشت علوفه اشاره نمود. برای برداشت و همچنین دروی محصولات کشاورزی نیز تولیدات مناسبی در این نمایشگاه به معرض نمایش گذاشته شده است. ازجمله ماشین‌های مناسب در این حیطه که در تور نمایشگاه کشاورزی AGRITECHNICA نیز به‌خوبی به چشم می‌خورد، ماشین چاپر یا خردکن علوفه می‌باشد. در کنار این دست از محصولات انواع مختلف بذر و تکنولوژی های مربوط به آن نیز در این نمایشگاه معرفی می‌شوند. کودپاش نیز از دیگر ماشین‌آلات در کشاورزی به شمار می‌رود که از مهم‌ترین تولیدات شناخته می‌شود. این دستگاه نیز در این نمایشگاه قابل مشاهده خواهد بود.

تور نمایشگاه کشاورزی AGRITECHNICA

تور نمایشگاه کشاورزی AGRITECHNICA

محصولات ارائه‌شده در نمایشگاه کشاورزی AGRITECHNICA (بخش دوم)

در نمایشگاه کشاورزی AGRITECHNICA علاوه بر محصولات و ماشین‌آلات کشاورزی، دستگاه‌های دیگری برای حفظ محیط‌زیست جنگل به مراجعه‌کنندگان معرفی می‌شوند. ازجمله این موارد می‌توان به ماشین‌آلات جنگلداری اشاره نمود. از دیگر مواردی که در این نمایشگاه قابل‌رؤیت است، پرورش و تکثیر محصولات منحصربه‌فرد و خاص و همچنین انواع سبزیجات می‌باشد. از دیگر محصولات این نمایشگاه میکسرهای خوراک را می‌توان نام برد.

برای مواد خامی که امکان تجدید پذیری آن‌ها فراهم است، انواع ماشین‌آلات مختلف در این نمایشگاه معرفی می‌شوند. از موارد وابسته به ماشین‌آلات کشاورزی، انواع تایر و چرخ است که در نمونه‌ها و کیفیت‌های مختلف می‌توان در این نمایشگاه از آن‌ها دیدن نمود. در ارتباط با نحوه برداشت محصولاتی همچون سیب‌زمینی و همچنین غدد و ریشه‌ها، ماشین‌آلات مختلف و متنوعی در این نمایشگاه به معرض دید عموم و مخصوصاً کارشناسان متخصص قرار داده می‌شوند.

تور نمایشگاه کشاورزی AGRITECHNICA

تور نمایشگاه کشاورزی AGRITECHNICA

محصولات ارائه‌شده در نمایشگاه کشاورزی AGRITECHNICA (بخش سوم)

در بخش‌های اول و دوم در رابطه با چند مورد از محصولات ارائه‌شده در نمایشگاه کشاورزی AGRITECHNICA اطلاعاتی را در اختیارتان قرار دادیم؛ اما این محصولات در نمونه‌های دیگری نیز در این نمایشگاه عرضه می‌شوند که می‌توان به انواع نرم‌افزارهای مختلف و سنجش کشاورزی اشاره نمود. این دست از موارد در رابطه با معرفی تکنیک های مختلف در این حیطه می‌باشد.

برای اینکه بتوان محصولاتی که برداشت‌شده‌اند را به‌خوبی محافظت نمود در این نمایشگاه روش و تکنیک های مختلف در کنار انواع تولیدات معرفی می‌شوند. لوازم و اجزای مختلف یدکی نیز در این نمایشگاه وجود دارند. به‌منظور حمل‌ونقل تدارکات و ترابری نیز ماشین‌آلات مختلفی معرفی می‌شوند. برای آب‌پاشی و همچنین آبیاری نیز ماشین‌آلات و محصولات متنوعی در معرض نمایش قرار می‌گیرند. برخی از این غرفه‌ها به‌عنوان کارگاه‌های عرضه در این نمایشگاه دایر شده‌اند.

تور نمایشگاه کشاورزی AGRITECHNICA

تور نمایشگاه کشاورزی AGRITECHNICA

معرفی تکنولوژی به‌منظور محافظت از فضای سبز در نمایشگاه کشاورزی AGRITECHNICA

از دیگر مواردی که در نمایشگاه کشاورزی AGRITECHNICA می‌توان به‌خوبی مشاهده نمود، معرفی انواع مختلف فن‌آوری و تکنولوژی خاص و منحصربه‌فرد با اهداف گوناگون در حیطه کشاورزی است. یکی از این موارد تلاش برای حفاظت از محیط‌زیست و فضای های سبز آن می‌باشد. بدین منظور در این نمایشگاه تکنیک های مختلفی که در شهرداری‌ها از کاربرد فراوانی برای حفاظت از فضای سبز برخوردارند، معرفی می‌گردند.

با استفاده از این فن‌آوری‌ها و تولیدات ارائه‌شده در این حوزه کمک شایانی به نمای محیط‌زیست شهری خواهد شد. کارشناسان مختلف فضای سبز برای برخورداری از این تکنیک‌ها خود را به نمایشگاه کشاورزی AGRITECHNICA در هانوفر می‌رسانند و این امر دلالت بر کیفیت محصولات ارائه‌شده در این نمایشگاه دارد. در کنار این دست از محصولات فن‌آوری‌های نوینی نیز برای برخورداری از فضای سبز مناسب در این نمایشگاه ارائه می‌شود.

معرفی تولیدات دست‌دوم در نمایشگاه کشاورزی AGRITECHNICA

در کنار تمامی محصولاتی که در نمایشگاه کشاورزی AGRITECHNICA قابل‌ارائه و عرضه می‌باشند، برخی از اهمیت بالایی برای سازمان و شرکت‌های مراجعه‌کننده در این نمایشگاه برخوردارند و آن آشنا شدن با انواع تولیدات دست‌دوم در حیطه کشاورزی می‌باشد. در این نمایشگاه علاوه بر تولیدات و ماشین‌آلات صفر و تازه تولیدشده، افراد می‌توانند از غرفه‌های دیگری که به معرفی محصولات و ماشین‌آلات دست‌دوم می‌پردازند، نیز دیدن کنند.

در بسیاری از موارد نیاز و خواسته بسیاری از مراجعه‌کنندگان از طریق محصولات و ماشین‌آلات دست‌دوم در این نمایشگاه به‌خوبی برطرف شده است. هزینه مناسب و مقرون‌به‌صرفه این دست از ماشین‌آلات کشاورزی دست‌دوم باعث رضایتمندی کارشناسان و خریداران آن‌ها شده است. در کنار این غرفه‌ها شما کارگاه‌های زنده و همچنین مرکزی به‌منظور معاملات را نیز می‌توانید برای تسریع کار خود مشاهده نمایید.

تور نمایشگاه کشاورزی AGRITECHNICA

تور نمایشگاه کشاورزی AGRITECHNICA

کمپ‌های مختلف در نمایشگاه کشاورزی AGRITECHNICA

نمایشگاه کشاورزی AGRITECHNICA تنها برای معرفی محصولات و فن‌آوری‌های تازه ارائه‌شده در حیطه کشاورزی دایر نشده است. در این نمایشگاه این امکان فراهم‌شده است که کمپ‌های نمایشگاه در حوزه‌های مختلف مرتبط با زمینهٔ کشاورزی به افراد معرفی شوند. از دیگر ویژگی‌های تور نمایشگاه کشاورزی AGRITECHNICA وجود سازمان، نهاد، وزارتخانه و انجمن‌های مختلف درزمینهٔ صنعت کشاورزی است که بسیار موردتوجه مراجعه‌کنندگان و همچنین کارشناسان مربوطه در این حیطه بوده است.

تور نمایشگاه کشاورزی AGRITECHNICA

تور نمایشگاه کشاورزی AGRITECHNICA

شرکت در نمایشگاه کشاورزی AGRITECHNICA به‌صورت شخصی

به‌منظور شرکت در تور نمایشگاه کشاورزی AGRITECHNICA می‌توانید از چندین امکان استفاده نمایید. به‌صورت شخصی به کشور آلمان سفر نموده و یا با استفاده از تورهای مسافرتی سفری خاص و آرام را تجربه کنید؛ اما اگر تمایل دارید به‌صورت شخصی به این نمایشگاه سفر کنید می‌بایست در ابتدا اقدامات لازم برای سفر به آلمان را فراهم نمایید.  ازجمله این موارد دریافت ویزا و پاسپورت کشور آلمان می‌باشد. شما عزیزان می‌توانید از طریق وقت سفارت آلمان نسبت به دریافت ویزای این کشور اقدام نموده و دیگر مراحل اخذ آن را به انجام برسانید. رزرو بلیط رفت‌وبرگشت و همچنین رزرو هتل نیز برای حضور در هانوفر آلمان و شرکت در نمایشگاه کشاورزی AGRITECHNICA از دیگر موارد سفر است که از ضروریات آن نیز محسوب می‌شود.

تور نمایشگاه کشاورزی AGRITECHNICA

تور نمایشگاه کشاورزی AGRITECHNICA

تور نمایشگاه کشاورزی AGRITECHNICA

همان‌طور که در بخش قبلی نیز اشاره نمودیم برای شرکت در نمایشگاه کشاورزی AGRITECHNICA در کشور آلمان می‌توانید از روش‌های مختلفی برای سفر به این کشور بهره‌مند شوید. تورهای مسافرتی برای شرکت در این نمایشگاه از گزینه‌های مناسبی به شمار می‌روند که با مزایا و خدماتی که ارائه می‌دهند می‌توانند خیال مسافرین را قبل و در حین سفر به این کشور راحت نمایند. رزرو بلیط، رزرو هتل، امکان دریافت ویزا، حضور لیدر برای همراهی در نمایشگاه و چندین موارد دیگر از خدمات تور نمایشگاه کشاورزی AGRITECHNICA محسوب می‌شوند که افراد در صورت تمایل می‌توانند سفر خود را به کشور آلمان از طریق این تورها تجربه نمایند. با استفاده از خدمات این تورها می‌توانید با خیالی راحت به دیگر اقدامات سفر خود بپردازید. همچنین در این سفر می‌توانید بدون هیچ نگرانی حضوری به موقعی در نمایشگاه برای بازدید از غرفه‌های مختلف داشته باشید.

تور نمایشگاه کشاورزی AGRITECHNICA

تور نمایشگاه کشاورزی AGRITECHNICA

مزایای برگزاری نمایشگاه کشاورزی AGRITECHNICA

برگزاری و شرکت در نمایشگاه کشاورزی AGRITECHNICA از مزایای بسیاری برخوردار است که میتواند برای بسیاری از مراجعه‌کنندگان می‌تواند مثمر ثمر واقع شود. این نمایشگاه از تجهیزات و تولیدات برجسته و مناسب در حیطه کشاورزی برخوردار است. تنوع این محصولات امکان انتخاب‌های بیشتر را برای کارشناسان محترم فراهم خواهد نمود. وجود غرفه‌های مختلف در این نمایشگاه نیز از دیگر مزایای شرکت در نمایشگاه AGRITECHNICA محسوب می‌گردد. در کنار این مزایا نباید از حضور خبرنگاران و همچنین پوشش خبری این رویداد در کشور آلمان چشم‌پوشی نمود.

حضور بازدیدکنندگان از نقاط مختلف دنیا نیز از دیگر موارد مهمی است که در رابطه با این نمایشگاه می‌توان در آن تأمل نمود. اتفاقات و رویدادهای مختلف تجاری و همچنین گردهمایی‌های مختلف در این نمایشگاه انجام می‌شود. امکان خرید وسایل و ماشین‌آلات نو و دست‌دوم نیز از دیگر مزایای برگزاری و شرکت در این نمایشگاه به شمار می‌رود. این موارد و دیگر امکانات و خدماتی که در این نمایشگاه بزرگ تولیدات کشاورزی فراهم‌شده است امکان حضور کارشناسان و متخصصین باتجربه را در این نمایشگاه فراهم نموده است؛ بنابراین همایش و کنفرانس‌های علمی زیادی در این نمایشگاه برگزار می‌گردد.

آژانس مسافرتی سفری دیگر متخصص در برگزاری نمایشگاهههای بین المللی و مجری مستقیم تور نمایشگاهی سرتاسر دنیا.

تلفن تماس: ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱

موبایل: ۲۴۶۷۶۲۷-۰۹۱۲

نظر دهید

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!