021-87700067
به این مقاله امتیاز دهید:
[تعداد: 0 میانگین: 0]

تور نمایشگاه ANUGA

تور نمایشگاه ANUGA با خدمات مناسب و ویژه‌ای که دارد می‌تواند مراحل سفر به کشور آلمان و شهر کلن را برای بازدیدکنندگان این نمایشگاه فراهم نماید.

تور نمایشگاه ANUGA در کشور آلمان

آلمان کشوری است که میزبانی چندین نمایشگاه را در شهرهای مختلف خود بر عهده دارد. یکی ازاین‌ نمایشگاه‌های پرطرفدار، ANUGA  می‌باشد. تور نمایشگاه آنوگا هر دو سال یک‌بار در شهر کلن اجرا می‌شود. انواع محصولات غذایی در این نمایشگاه در غرفه‌های مختلف آن عرضه می‌شوند. همه‌ساله افراد بسیاری برای برخورداری از این محصولات و آشنا با نمونه‌های مختلف در این صنایع وارد شهر کلن آلمان خواهند شد. این نمایشگاه به‌عنوان بزرگ‌ترین مرکز مرتبط با حوزه خود در معرفی و ارائه محصولات غذایی در جهان شناخته می‌شود.

 این امر نه‌تنها بازدیدکنندگان عادی را به محل برگزاری این نمایشگاه می‌کشاند، بلکه در زمان دایر شدن آن متخصصین مختلف درزمینهٔ صنایع غذایی به این نمایشگاه مراجعه می‌کنند. برای شرکت در این نمایشگاه بهترین و مناسب‌ترین راه، استفاده از تورهای نمایشگاهی با خدمات مناسب و عالی است. در ادامه همراه ما باشید تا شما را با نمایشگاه ANUGA و محصولات عرضه‌شده در آن و همچنین خدمات متنوع این دست از تورهای مسافرتی بیشتر آشنا نماییم.

بازدید از غرفه‌های مختلف با تور نمایشگاه ANUGA

هر نمایشگاهی که دایر می‌شود از شرکت‌کنندگان مختلفی برخوردار خواهد بود. برخی از این شرکت‌کنندگان به‌عنوان بازدیدکننده وارد این نمایشگاه‌ها می‌شوند و برخی نیز به‌عنوان غرفه دار مدتی در این نمایشگاه رفت‌وآمد می‌کنند. نمایشگاه ANUGA نیز از چندین غرفه برخوردار است، افرادی که این غرفه‌ها را اداره می‌کنند از ۹۸ کشور مختلف دنیا می‌باشند. تنوع محصولات غذایی در این نمایشگاه یکی از دلایلی است که باعث می‌شود در نوبت بعدی برگزاری این نمایشگاه متقاضیان بیشتری برای استفاده از این غرفه‌ها اعلام همکاری نمایند. ۶۵۰۰ غرفه را می‌توانید با تور نمایشگاه ANUGA از نزدیک دیدن نموده و از محصولات غذایی که در آن‌ها عرضه می‌شود بهره‌مند شوید. نگران کمبود وقت نباشید چراکه برنامه‌ریزی‌های این دست از تورها به‌گونه‌ای است که شما بتوانید از تک‌تک غرفه دیدن کنید.

تور نمایشگاه ANUGA

تور نمایشگاه ANUGA

بازدیدکنندگان خارجی و داخلی با تور نمایشگاه ANUGA

تور نمایشگاه ANUGA این امکان را فراهم می‌کند تا شما در کنار دیگر بازدیدکنندگان داخلی و خارجی به گشت‌وگذار در این نمایشگاه بپردازید. شاید این مزیتی برای شرکت در این نمایشگاه به شمار آید. افراد متخصص با قومیت و ملیت‌های مختلف در این نمایشگاه حضور دارند و تنوع محصولات غذایی که در این نمایشگاه عرضه می‌شود باعث خواهد شد که در تهیه این دست از مواد غذایی انتخاب‌های بیشتر و منحصربه‌فردی در پیش رو داشته باشید.

 جالب است بدانید که یک‌میلیون و پانصد هزار کارشناس مواد غذایی از نقاط مختلف دنیا در این نمایشگاه حضور دارند و از نزدیک مواد و محصولات غذایی ارائه‌شده در غرفه‌ها را بازدید و بررسی می‌نمایند. این متخصصین از صد و نودوهشت کشور دنیا به کلن آلمان سفر می‌کنند تا بتوانند در این نمایشگاه شرکت نمایند. مسئولین برگزاری این نمایشگاه برای بازدیدکنندگان مشخصی کارت ورودی صادر می‌کند که در ادامه اطلاعات کامل‌تری در این حیطه در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد. پس همچنان توصیه می‌کنیم تا انتها همراه ما باشید.

تور نمایشگاه ANUGA

تور نمایشگاه ANUGA

شرایط بازدیدکنندگان با تور نمایشگاه ANUGA

همان‌طور که در بخش قبلی اشاره نمودیم بازدیدکنندگان و مراجعه‌کنندگان داخلی و خارجی می‌توانند با تور نمایشگاه ANUGA از محصولات ارائه‌شده در آن دیدن نمایند؛ اما این نمایشگاه طبق شرایطی که برای بازدید دارد، امکان میزبانی از افراد خاصی را بر عهده دارد که در ادامه به چند مورد آن‌ها اشاره خواهیم نمود. بازدیدکنندگانی که اهل تجارت هستند می‌توانند در لیست مراجعه‌کنندگان به این نمایشگاه قرار گیرند.

 کارشناسان مختلف بازرگانی، فروش، بازاریابی، کارشناسان خرید و تدارکات و همچنین مدیرعامل جزء افرادی هستند که در شاخه مدیران تصمیم‌ساز قرارگرفته و می‌توانند در این نمایشگاه حضور داشته باشند. واردکنندگان و صادرکنندگان در کنار عمده‌فروشان و همچنین خرده‌فروشان می‌توانند از نمایشگاه ANUGA دیدن نمایند. افرادی که در هتل‌ها، آشپزخانه‌های سازمان و شرکت‌ها، آشپزخانه‌های سنتی و همچنین بوفه‌ها سمت کارمند کیترینگ را بر عهده‌ دارند نیز می‌توانند از این نمایشگاه و محصولات آن برخوردار شوند. متخصصین تغذیه و طراحان غذا و کترینگ نیز می‌توانند جزء مراجعه‌کنندگان با تور نمایشگاه ANUGA محسوب شوند.

تور نمایشگاه ANUGA

تور نمایشگاه ANUGA

شرکت دانش آموزان و دانشجویان با تور نمایشگاه ANUGA

رشته‌های مختلفی در رابطه با صنایع و مواد غذایی در مدارس و دانشگاه‌های مختلف تدریس می‌شود. سفر با تور نمایشگاه ANUGA می‌تواند فرصت مناسب و ایده آلی برای دانش آموزان در مقاطع تحصیلی و همچنین دانشجویان محسوب شود. آشنایی با محصولات عرضه‌شده در این نمایشگاه و استفاده از برنامه و همایش‌های مختلفی که در نمایشگاه ANUGA برگزار می‌شود می‌تواند این عزیزان را در پیشبرد اهداف تحصیلی‌شان یاری رساند.

نکته مهم و جالب‌توجه اینکه سفر با تور نمایشگاهی به دلیل خدمات متنوعی که دارد می‌تواند سفر دانشجویان و دانش آموزان را هموارتر نماید؛ بنابراین شرکت در این نمایشگاه فرصت بی‌نظیری برای افراد مختلفی است که در این حیطه از تجربه و سواد کافی برخوردارند و همچنین برای بالا بردن تجربیات دانش آموزان و دانشجویان عزیز نیز می‌تواند بهترین و کارآمدترین فرصت تلقی شود.

تور نمایشگاه ANUGA

تور نمایشگاه ANUGA

آشنایی با غرفه داران در تور نمایشگاه ANUGA

همان‌طور که در مطالب قبلی اشاره نمودیم با تور نمایشگاه ANUGA می‌توانید از غرفه‌های مختلفی دیدن نمایید. این غرفه‌ها معمولاً توسط واردکنندگان، تولیدکنندگان و اهالی خرده‌فروش اداره می‌شود. جالب است بدانید که خرده‌فروشی در این غرفه‌ها به بخش‌های متنوعی تقسیم‌بندی می‌شود که می‌توان به نمونه‌هایی همچون تکنولوژی فروشگاهی و خرده‌فروشی، انواع نوشیدنی و مواد غذایی، تکنولوژی کترینگ و خدمات مرتبط با این بخش، مراکزی که کالا و محصولات رفاهی را تأمین می‌کنند و همچنین تکنولوژی کترینگ اشاره نمود. تمامی این موارد در غرفه‌های مختلفی که در این نمایشگاه دایر شده است، عرضه و در معرض دید کارشناسان و متخصصین در این زمینه قرار می‌گیرد.

تور نمایشگاه ANUGA

تور نمایشگاه ANUGA

دیدن از غرفه‌های مواد غذایی منجمد و باکیفیت با تور نمایشگاه ANUGA

غرفه‌هایی که در نمایشگاه ANUGA دایر شده‌اند هریک در زمینه های مختلفی محصولات و مواد غذایی را به مراجعه و بازدیدکنندگان معرفی می‌نمایند. یکی از این غرفه‌ها که اغلب به‌عنوان نمایشگاه از آن نیز یاد می‌شود، بخش مواد غذایی باکیفیت می‌باشد. این نمایشگاه فرصت مناسبی است برای تولیدکنندگان، متقاضیان صنعت غذا، واردکنندگان و سرویس‌های متنوع غذایی.

در این بخش شما می‌توانید انواع مختلفی از نمونه‌های غذایی اصلی و خوش‌طعم را تجربه نمایید. از بخش‌های دیگر این نمایشگاه مواد غذایی فریز شده و بسته‌بندی آن در قسمت‌های به نسبت کوچک‌تر برای نگهداری آسان در منازل می‌باشد که در غرفه‌های مواد غذایی منجمد ارائه و عرضه می‌شوند. با توجه به مواردی که در رابطه با آن‌ها در این بخش صحبت نمودیم سفر با تور نمایشگاه ANUGA می‌تواند فرصت مناسبی برای بالا بردن اطلاعات در رابطه با نحوه بسته‌بندی مواد غذایی منجمد و همچنین تهیه غذای باکیفیت محسوب شود.

تور نمایشگاه ANUGA

تور نمایشگاه ANUGA

بازدید از نمایشگاه لبنیات و گوشت با تور نمایشگاه ANUGA

نمایشگاه ANUGA از بخش‌های مختلفی برخوردار است که یکی دیگر از این مراکز بخش ارائه محصولات گوشتی و انواع لبنیات می‌باشد. محصولات متنوعی در رابطه با گوشت قرمز و سفید (مرغ) و محصولات وابسته به آن مانند انواع سوسیس در این بخش عرضه می‌شوند. در کنار این دست از محصولات پرطرفدار می‌توان به نمایشگاه بخش لبنیات نمایشگاه ANUGA اشاره نمود. شاید کمتر کسی باشد که از این نمایشگاه دیدن کند و بخش لبنیات را فراموش نماید. شیر و دیگر محصولات وابسته به آن در این نمایشگاه برای بازدید در معرض نمایش قرار داده می‌شوند. افراد و متخصصینی که در این حیطه از تجربه کافی برخوردارند می‌توانند این محصولات را در زمان سفر با تور نمایشگاه ANUGA موردبررسی قرار دهند.

تور نمایشگاه ANUGA

تور نمایشگاه ANUGA

بازدید از بخش نوشیدنی و شیرینی با تور نمایشگاه ANUGA

از بخش‌های دیگر نمایشگاه ANUGA می‌توان به غرفه‌های ارائه‌دهنده انواع نوشیدنی‌های گرم و سرد اشاره نمود که میتوان به انواع نوشیدنی‌های سرد و انرژی‌زایی که در این نمایشگاه عرضه می‌شود تا انواع نوشیدنی‌های گرمی همچون شکلات داغ، چای و همچنین قهوه می‌توان اشاره نمود. نکته مهم و جالب‌توجه در عرضه نوشیدنی‌های سرد در این نمایشگاه این موضوع است که اغلب نوشیدنی‌های ارائه‌شده غیرالکلی می‌باشند. انواع تولیدات نان و شیرینی‌های مختلف از نقاط مختلف دنیا را می‌توان در سفر با تور نمایشگاه ANUGA از نزدیک مشاهده نموده و از آن‌ها بهره‌مند شد. شاید این تجربه جالبی برای برخورداری از انواع نوشیدنی و شیرینی‌های خوشمزه قومیت‌های مختلف دنیا باشد که با تورهای نمایشگاهی و مسافرتی این امر امکان‌پذیر خواهد شد.

تور نمایشگاه ANUGA

تور نمایشگاه ANUGA

بازدید از دیگر بخش‌ها با تور نمایشگاه ANUGA

در مباحث قبلی در رابطه با چند نمونه از بخش‌های نمایشگاه مواد غذایی ANUGA در کشور آلمان اطلاعاتی را در اختیار شما عزیزان قراردادیم؛ اما این نمایشگاه بزرگ و وسیع مواد غذایی تنها به این چند مورد ختم نمی‌شود. شما عزیزان در زمان مراجعه با تور نمایشگاه ANUGA می‌توانید از بخش‌های دیگری همچون غرفه غذاهای مختلف سرد و تازه نیز برخوردار شوید. این بخش به‌عنوان ارائه محصولات تازه و سالم غیر خانگی شناخته می‌شود. بخش‌های مواد غذایی ارگانیک نیز از مهم‌ترین قسمت‌های این نمایشگاه به شمار می‌رود. برای تمرکز داشتن بر صادرات انواع محصولات ارگانیک و زیستی داخلی و همچنین خارجی، این بخش در معرض دید قرار می‌گیرد. از دیگر بخش‌های این نمایشگاه تولیدات مربوط به تهیه مواد غذایی و وابسته به محیط آشپزخانه می‌باشد. تکنولوژی خرده‌فروشی نیز برای ارائه نوآوری‌های موجود در صنعت مواد غذایی در این نمایشگاه ارائه می‌شود.

تور نمایشگاه ANUGA

تور نمایشگاه ANUGA

آشنایی با قسمت‌های موضوعی در سفر با تور نمایشگاه ANUGA

تور نمایشگاه ANUGA نه‌تنها این امکان را برای شما عزیزان فراهم می‌کند که از بخش‌های مختلف و متنوع این نمایشگاه دیدن کنید، بلکه این امکان را فراهم می‌کند که با بخش ها و قسمت‌های موضوعی متنوع در این حیطه نیز بیشتر آشنا شوید. موضوعاتی همچون محصولات و مواد غذایی مخصوص گیاهخواران عزیز، آشنایی با انواع برندها، محصولات غذایی حلال، تولیدات ارگانیک و سالم، معرفی محصولات و مواد غذایی سالم و باکیفیت، مواد و محصولات غذایی مختص نمایشگاه‌های تجاری و همچنین محصولات مناسب یهودیان در این نمایشگاه در بخش‌های مختلف برای حضار و مراجعه‌کنندگان معرفی می‌شوند. این امر فرصت مناسبی است تا بتوان اطلاعات کافی و بیشتری در رابطه با شاخه مواد و محصولات غذایی متنوع کسب نمود.

تور نمایشگاه ANUGA

تور نمایشگاه ANUGA

مزیت‌های سفر با تور نمایشگاه ANUGA

سفر با تورهای مسافرتی به هردلیل و هدفی که باشد از مزایای بسیاری برخوردار است. سفر با تور نمایشگاه ANUGA نیز می‌تواند فرصت مناسبی برای حضور و شرکت دراین نمایشگاه به شمار آید. همان‌طور که در مباحث قبلی نیز اشاره نمودیم، بازید کنندگان خاصی می‌توانند از این نمایشگاه دیدن کنند. با توجه به این امر تمامی مراحل کار برای آغاز سفری مناسب و آرام از طریق تورهای نمایشگاهی فراهم خواهد شد. از دریافت ویزا و طی نمودن مراحل آن گرفته تا رزرو هتل‌های چند ستاره و همچنین بلیط رفت‌وبرگشت، همگی جزء خدمات تور نمایشگاه ANUGA محسوب می‌شوند.

 تمامی خدمات ذکر شده در پاراگراف قبل با کیفیتی بالا در نظر گرفته‌شده است تا چند روزی که مسافرین در آلمان برای شرکت در این نمایشگاه حضور خواهند داشت، از سفر خود احساس رضایت کافی داشته باشند؛ بنابراین سفر با تور نمایشگاه ANUGA می‌تواند برنامه‌ریزی شما را برای شرکت در این نمایشگاه هموارتر نماید. صرفه‌جویی در هزینه و همچنین وقت نیز از دیگر مزیت‌های سفر با تورهای نمایشگاهی است؛ بنابراین در انتهای این مطلب توصیه می‌کنیم اگر کاندید مناسبی برای سفر به آلمان و شرکت در این نمایشگاه هستید حتماً از تورهای این نمایشگاه برای رفاه حال خود درسفر استفاده نمایید و سفری شیرین و خاطره‌انگیز را تجربه نمایید.

 

آژانس مسافرتی سفری دیگر متخصص در برگزاری نمایشگاهههای بین المللی و مجری مستقیم تور نمایشگاهی سرتاسر دنیا.

تلفن تماس: ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱

موبایل: ۲۴۶۷۶۲۷-۰۹۱۲

نظر دهید

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!