021-87700067

درباره ما

وقتی علم روز همراه با تجربه یکجا گرد هم آیند می توانند باعث پیشرفت چشمگیری در روند کاری شوند. آژانس مسافرتی سفری دیگر با تکیه بر این دو عامل توانسته است به عنوان مجری تورهای نمایشگاهی سراسر دنیا در این زمینه بسیار موفق عمل کند. بر خلاف عده ای که تنها با تکیه بر مدرک دانشگاهی پا به عرصه میدان گذاشته اند ما بر پایه تجربه سالیان و دانش روز، رضایت مسافران را جلب کرده ایم.

آژانس مسافرتی سفری دیگر

برای بهره گیری از خدماتی مثل تهبه بلیط، اخذ ویزا، تعیین وقت سفارت، رزرو هتل، فروش تور و … آژانس سفری دیگر در خدمت شما عزیزان می باشد. می توانید با مراجعه به آژانس ما برنامه های سفرتان را با خیالی آسوده ترتیب دهید و درباره ما اطلاعات بیشتری کسب کنید. برای اینکه شما مسافران گرامی با خیالی آسوده به سفر بروید آژانس مسافرتی سفری دیگر به علت داشتن ارتباط با شرکت های بیمه، می تواند بهترین خدمات بیمه ای برای سفرتان را ترتیب دهد. آژانس ما به عنوان مجری تورهای نمایشگاهی سراسر دنیا مراحل اخذ ویزا را برای شما انجام می دهد.

آژانس مسافرتی سفری دیگر مجری تور نمایشگاهی

برای برگزاری تورهای نمایشگاهی سراسر دنیا، آژانس مسافرتی سفری دیگر با سازمان تایترا هماهنگی هایی که لازم است انجام داده است. برگزاری تور نمایشگاهی ممکن است در هر کشوری باشد و شاید حتی تمام کشورها میزبان این نوع تورها باشند. معمولا ویزای تور نمایشگاهی ۱۴ روزه صادر می شود و برای دریافت آن باید اقدامات لازم را انجام داد. اگر مشکلی در مدارک شما وجود نداشته باشد معمولا ۱۰ روز طول خواهد کشید تا بررسی شوند. به دنبال اعتماد شما مسافران گرامی و تجربه و دانش نوین، نقش مهمی در برگزاری تورهای نمایشگاهی ایفا کرده ایم. برنامه های بی نظیری در زمینه تورهای نمایشگاهی سراسر دنیا برای مسافران تدارک دیده ایم. جهت برخورداری از راهنمایی های لازم در زمینه تورهای نمایشگاهی سراسر دنیا با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید.

با توجه به حرفه خود برای بهره گیری از محصولات نوین ارائه شده در نمایشگاه و همچنین معرفی محصولات خودتان، نمایشگاه مورد نظر را برای بهره گیری از مزایای آن انتخاب کنید. همینطور برای اجاره غرفه مشاورین ما به شما مشاوره خواهند داد. امکان شرکت در تور نمایشگاهی به صورت گروهی وجود دارد و اگر تمایل داشتید برای گروه خودتان تور اختصاصی با امکانات لازم برگزار می کنیم. آژانس مسافرتی سفری دیگر همه این خدمات را در اختیار شما عزیزان قرار داده است.

رزرو تورهای نمایشگاهی

از طریق ارتباط با کارشناسان آژانس مسافرتی سفری دیگر می توانید اقدام به رزرو تورهای نمایشگاهی کنید. با داشتن دعوت نامه می توانید مراحل دریافت ویزا را برای خود آسان تر کنید. همچنین با داشتن دعوت نامه و ارائه آن به سفارت شانس حضور خود در تورهای نمایشگاهی را افزایش دهید. مشاورین ما تاریخ دقیق برگزاری تورهای نمایشگاهی را به شما اعلام خواهند کرد و قیمت این تورها با توجه به کشور میزبان، مدت زمان تور و خدماتی که در تور به شما ارائه می شود فرق خواهد کرد.

درباره ما | تور نمایشگاهی | مجری مستقیم تور نمایشگاهی 88851080-021

تاثیر تور نمایشگاهی بر کسب و کار

در تورهای نمایشگاهی معمولا محصولات جدید و نوآوری ها با توجه به موضوع مربوطه به نمایش درخواهند آمد. با توجه به کسب و کار و تحصیلاتی که دارید تور نمایشگاهی مرتبط را انتخاب کنید تا بتوانید اطلاعات خودتان را با حضور در این نمایشگاه ها افزایش دهید. در طول مدت تور می توانید ارتباطات جدید به وجود آورید و از آنها بهره ببرید. هم چنین اگر خودتان نوآوری و یا ایده ای دارید با حضور در این تورهای نمایشگاهی می توانید آن را هر چه سریع تر معرفی کنید. با تماس با آژانس مسافرتی سفری دیگر بهترین و مفیدترین بازدید از نمایشگاه ها را خواهید داشت. ما در آژانس مسافرتی سفری دیگر گرد هم آمده ایم نا بتوانیم با همکاری یکدیگر، سفری پر از تجربه و شیرین را برای شما رقم بزنیم پس با ما هم سفر شوید.

اطلاعاتی از آژانس مسافرتی سفری دیگر

آدرس: تهران، خیابان میرزای شیرازی، بالاتر از کریمخان، بین کوچه ۴ و ۶، پلاک ۷۶، طبقه دوم

ایمیل: info@safaridigar.com

منطقه: ۶

وب سایت: https://exhibitiontour.ir

تلفن: ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱

فکس: ۸۹۷۷۵۶۵۲

درباره ما | تور نمایشگاهی | مجری مستقیم تور نمایشگاهی 88851080-021