021-87700067
به این مقاله امتیاز دهید:
[تعداد: 0 میانگین: 0]

نمایشگاه های کشور آلمان

نمایشگاه های کشور آلمان

نمایشگاه های کشور آلمان به‌صورت تجاری در شهرهای مختلف این کشور برگزار می‌شوند. نمایشگاه های آلمان از بازدیدکنندگان و مراجعه‌کنندگان مختلفی برخوردار است که از مزیت‌های بارز آن می‌باشد.

برگزاری نمایشگاه های آلمان

آلمان جزء کشورهای اروپایی است که همه‌ساله نمایشگاه های مختلفی در شهرهای آن برگزار می‌شود. این نمایشگاه‌ها برای جذب مخاطبان از نقاط مختلف دنیا دایر می‌شوند و به معرفی محصولات و خدمات مختلف در عرصه‌های گوناگون می‌پردازند. ازجمله نمایشگاه‌های مختلف در این کشور می‌توان به نمایشگاه صنعت نساجی، نمایشگاه فرش و انواع کف‌پوش، نمایشگاه مواد غذایی، کشاورزی و همچنین باغبانی، نمایشگاه انواع شکلات و شیرینی‌ها، نمایشگاه محصولات و کالاهای ورزشی، نمایشگاه مد اعم از پوشاک، لوازم‌آرایشی و جواهرات، نمایشگاه صنعت ساختمان، نمایشگاه سخت‌افزار و همچنین نمایشگاه ارائه انواع کالا اشاره نمود.

 تنوع این نمایشگاه‌ها در کشور آلمان باعث پرمخاطب شدن آن‌ها شده است. هریک از این نمایشگاه‌ها در روزهای خاصی برگزار می‌شوند. شهرهای مختلف این کشور برای برگزاری این نمایشگاه‌ها از امکانات و خدمات مناسبی برخوردارند. در این مطلب در رابطه با هریک از این نمایشگاه‌های بین‌المللی اطلاعاتی را در اختیارتان قرار خواهیم داد. پس توصیه می‌کنیم هم چنان همراه باشید تا از این اطلاعات استفاده بهینه نمایید.

نمایشگاه های مهم کشور آلمان | تور نمایشگاهی آلمان 88851080-021

معرفی صنعت نساجی در نمایشگاه های کشور آلمان

از مهم‌ترین نمایشگاه های کشور آلمان می‌توان به نمایشگاه صنایع نساجی در این کشور اشاره نمود. این نمایشگاه برای معرفی منسوجات بافته نشده و همچنین پارچه‌های خود به‌صورت کاملاً تجاری و بین‌المللی دایر می‌شود. فرانکفورت آلمان میزبانی این نمایشگاه را بر عهده دارد. آینده روشن صنعت نساجی و محصولات وابسته به آن در این نمایشگاه ارائه می‌شود. افرادی که در این زمینه تخصص خاصی دارند می‌توانند حضور فعالی در این نمایشگاه در فرانکفورت آلمان داشته باشند. اطلاعات و نوآوری‌های صنعت نساجی توسط غرفه‌های مختلف در این نمایشگاه عرضه می‌شود.

افراد می‌توانند از این نوآوری ها برای پیشرفت کار و تجارت خود بهره‌مند شوند. آغاز به کار مشارکت‌های مختلف و پروژه‌های گوناگون در این نمایشگاه به‌خوبی قابل‌درک می‌باشد. این نمایشگاه از موفق‌ترین نمایشگاه های صنعت نساجی در جهان شناخته می‌شود که از نظم خاصی برخوردار است. مراجعه‌کنندگان بسیاری در این نمایشگاه به چشم می‌خورند که حاضر به از دست دادن لحظات حضور در این نمایشگاه نمی‌باشند. این رویداد جهانی برای پیشرفت در حوزه منسوجات از تکنیک‌های خلاقانه برخوردار است که تنها با حضور در این نمایشگاه می‌توان به این موارد دست‌یافت.

نمایشگاه های مهم کشور آلمان | تور نمایشگاهی آلمان 88851080-021

دلایل حضور در نمایشگاه های کشور آلمان در حوزه نساجی

دلایل مختلفی برای حضور در این نمایشگاه وجود دارد که می‌توان به معرفی کار و فعالیت خود به بازارهای بزرگ جهانی و بین‌المللی اشاره نمود. ایجاد ارتباط با کسانی که در این حوزه تصمیم‌گیرنده می‌باشند از دیگر ویژگی‌های حضور در این نمایشگاه به شمار می‌رود. تضمین موفقیت تجارت و کسب‌وکار با حضور در این نمایشگاه فراهم می‌شود. آمادگی برای تراکنش‌های عظیم از دیگر ویژگی‌ها شناخته می‌شود که با حضور در این نمایشگاه می‌توان این امکان را برای خود ایجاد نمود. مهیا نمودن ارتباط با دیگر فعالیت‌های تجاری در این زمینه و همچنین افزایش چشم‌گیر خریداران و مشتریان از دیگر مواردی است که با حضور در این نمایشگاه می‌توان به آن‌ها دست‌یافت.

نمایشگاه های مهم کشور آلمان | تور نمایشگاهی آلمان 88851080-021

 فرش و کف‌پوش در نمایشگاه های آلمان

از دیگر نمایشگاه های کشور آلمان می‌توان به نمایشگاه بین‌المللی و جهانی فرش و کف‌پوش اشاره نمود. این نمایشگاه در هانوفر آلمان دایر می‌شود و از مراجعه‌کنندگان بی‌نظیر از نقاط مختلف دنیا برخوردار است. مراجعه‌کنندگان و همچنین غرفه داران از حضور خود در این نمایشگاه کمال رضایت را دارند. اطلاعات مناسب و درستی در رابطه با این نوع صنعت در این نمایشگاه ارائه می‌شود که می‌تواند تجربه‌ای منحصربه‌فرد برای مراجعه‌کنندگان به شمار آید. دیدن و آگاهی یافتن از محصولات فرش و کف‌پوش دنیا در این نمایشگاه برای تمامی بازدیدکنندگان محقق می‌شود.

این نمایشگاه به مدت چهار روز برگزار می‌شود و در این مدت متخصصین در این حیطه از نقاط مختلف جهان خود را به این نمایشگاه می‌رسانند. وارد شدن به مرحله جدید در تجارت و همچنین امکان آشنایی با شرکای جدید از دیگر ویژگی‌های این نمایشگاه شناخته می‌شود. برای اینکه بتوانید در این عرصه موفق عمل کنید توصیه می‌کنیم در این نمایشگاه حضور یابید و گام‌های موفقیت را مرحله‌به‌مرحله طی کنید. با حضور در این نمایشگاه می‌توانید محصولات خود را به‌صورت جهانی به دیگران معرفی کنید و مخاطبان بیشتری را جذب نمایید.

دلایل حضور در نمایشگاه های آلمان در حوزه فرش و کف‌پوش

همانند حضور در نمایشگاه نساجی در آلمان که دارای مزیت‌های مختلفی است می‌توان برای حضور در نمایشگاه فرش و کف‌پوش نیز برنامه‌ریزی نموده و به اهداف بالایی دست‌یافت. در میان تمامی نمایشگاه های کشور آلمان می‌توان عنوان کرد که نوع فرش و کف‌پوش از بازخوردهای بالایی برخوردار است. ۶۰ کشور با برپایی ۱۴۰۰ غرفه در این نمایشگاه این امکان را برای بازدیدکنندگان فراهم نموده‌اند که بتوانند محصولات فرش و کف‌پوش را به‌صورت جهانی از نزدیک مشاهده نمایند.

 کنار هم جمع شدن افراد بزرگ در این زمینه از دیگر ویژگی‌های بارز برگزاری این نمایشگاه در هانوفر آلمان به شمار می‌رود. محصولات جدید و به‌روز را می‌توان در این نمایشگاه مشاهده نمود. ایجاد ارتباط‌های مناسب و باارزش نیز از دیگر مزیت‌های حضور در این نمایشگاه به شمار می‌رود. بازدیدکنندگان و مراجعه‌کنندگان اغلب در تجارت فرش و کف‌پوش فعالیت دارند و با حضور این افراد در این نمایشگاه می‌توان متوجه حرفه‌ای بودن آن شد؛ بنابراین با توجه به تک‌تک ویژگی‌هایی که در بالا ارائه شد می‌توان متوجه اهمیت بالای نمایشگاه‌های آلمان در این زمینه شد.

نمایشگاه‌ های کشور آلمان درزمینهٔ مواد غذایی

مواد غذایی به‌عنوان موضوع مهمی در نمایشگاه های کشور آلمان به شمار می‌رود که از برگزاری این نوع نمایشگاه می‌توان متوجه اهمیت بالای آن در میان دیگر نمایشگاه‌ها شد. نمایشگاه مواد غذایی که با نام آنوگا شناخته می‌شود جزء نمایشگاه های بین‌المللی دنیا میباشد. بازار کترینگ و همچنین خرده‌فروشی و مواد غذایی از مهم‌ترین موضوعاتی است در این نمایشگاه برای بازدیدکنندگان عرضه خواهد شد. نمایشگاه‌های مختلف تجاری که به ده مورد می‌رسند در این نمایشگاه برگزار می‌شوند.

 این نمایشگاه از وسعت بالایی برخوردار است از غرفه‌های مختلفی درزمینه های متنوعی تشکیل شدهاست که تولیدکنندگان، خرده‌فروشان و مصرف‌کنندگان این غرفه‌ها را اداره می‌کنند. این نمایشگاه که در کلن آلمان برگزار می‌شود میزبان افراد خاصی است که در این زمینه در حال فعالیت می‌باشند. مدیر عامل و مسئولین شرکت‌های مواد غذایی تا تولیدکنندگان و خرده‌فروشان در این زمینه ازجمله کسانی هستند که امکان حضورشان در این نمایشگاه فراهم‌شده است. در این نمایشگاه شما با غذاهای منجمد و باکیفیت، نمایشگاه لبنیات و گوشت و دیگر موارد روبه‌رو خواهید شد.

نمایشگاه های مهم کشور آلمان | تور نمایشگاهی آلمان 88851080-021

نمایشگاه های آلمان در زمینه شکلات و شیرینی

در میان نمایشگاه های کشور آلمان می‌توان به نمایشگاه شکلات و شیرینی اشاره نمود. این نمایشگاه در شهر کلن آلمان برگزار می‌شود و موردتوجه بسیاری از مخاطبان قرار می‌گیرد. برجسته‌ترین نمایشگاه در زمینه شیرینی و اسنک در این شهر برگزار می‌شود و از کیفیت بالایی برخوردار است. برگزاری این نمایشگاه به‌منظور گردهمایی فعالان در این زمینه و مخصوصاً قنادان از سراسر نقاط دنیا انجام می‌شود. فناوری‌های مختلف بسته‌بندی محصولات قنادی، مواد اولیه شکلات و شیرینی و چندین مورد دیگر در این نمایشگاه ارائه می‌شود.

ارتباط مناسبی بین تولیدکنندگان مواد غذایی اسنک و شیرینی در این نمایشگاه به انجام می‌رسد. این نمایشگاه از بازدیدکنندگان بسیاری برخوردار است که می‌توان به مدیر عاملین شرکت‌ها، تولیدکنندگان، مسئولین بازاریابی، فروش و… اشاره نمود. هدف از برگزاری این نمایشگاه معرفی مواد اولیه شیرینی با طعم‌های متنوع، نحوه استفاده و بسته‌بندی آن‌ها می‌باشد. این نمایشگاه رویداد بسیار منحصربه‌فردی در سطح بین‌المللی است که بسیار موردتوجه افراد و متخصصین در زمینه شیرینی و شکلات قرار می‌گیرد.

نمایشگاه های مهم کشور آلمان | تور نمایشگاهی آلمان 88851080-021

اهمیت حضور در نمایشگاه‌های آلمان در حوزه شیرینی و شکلات

در مطالب قبلی اشاره کردیم که حضور در نمایشگاه‌ های کشور آلمان در هر شاخه و زمینه‌ای از مزایای بسیاری برخوردار است. نمایشگاه شیرینی و شکلات کلن آلمان نیز از مزیت‌های بالایی برای مراجعه‌کنندگان برخوردار است که در این بخش به بیان آن‌ها خواهیم پرداخت. معرفی محصولات و تولیدات در ۳۲۵ غرفه در این نمایشگاه حاکی از تنوع مواد اولیه شیرینی و شکلات دارد. با حضور در این نمایشگاه می‌توانید اطلاعات مناسبی در این زمینه توسط تولیدکنندگان و دیگر متخصصین دریافت کنید.

 در کنار مواد اولیه، نحوه بسته‌بندی شیرینی و انواع شکلات، کیفیت و امنیت مواد غذایی، تهویه مطبوع و همچنین مواد غذایی منجمد ازجمله مواردی شناخته می‌شوند که با حضور در این نمایشگاه می‌توان با آن‌ها مواجه شد. در کنار تولیدکنندگان مواد اولیه در این زمینه با کارخانه‌های مختلف مرتبط با این زمینه مواجه خواهید شد که این مزیت بزرگی برای رونق کسب‌وکار در حوزه تولیدات شیرینی و شکلات به شمار می‌رود. حضور افراد مختلف از نقاط مختلف دنیا در این نمایشگاه حاکی از اهمیت حضور در آن میباشد.

نمایشگاه‌های کشور آلمان در حوزه ماشین‌آلات در حوزه تولیدات شیرینی

در بخش قبلی در رابطه با نمایشگاه های کشور آلمان در حوزه شیرینی و انواع شکلات اطلاعاتی را در اختیارتان قرار دادیم. در این بخش به انواع ماشین‌آلات این حوزه خواهیم پرداخت. همان‌طور که اشاره نمودیم نمایشگاه شیرینی و شکلات در کلن آلمان دایر می‌شود و همه‌ساله افراد بسیاری را به سمت خود جذب می‌نماید؛ اما در کنار این نمایشگاه می‌توانید با ماشین‌آلات موردنیاز در این صنعت آشنا شوید. تولیدکنندگان و کارخانه‌داران در این حوزه از نقاط مختلف دنیا در این نمایشگاه حضور یافته و به معرفی محصولات شان می‌پردازند.

 از دستگاه‌های تولید شیرینی گرفته تا دیگر ابزار موردنیاز در این نمایشگاه در معرض دید عموم قرار می‌گیرند. همچنین شما در این نمایشگاه می‌توانید با تکنیک‌های مختلف و به‌روز در این عرصه بیشتر آشنا شوید. مشارکت و همکاری با تولیدکنندگان ماشین‌آلات در حوزه شیرینی می‌تواند فرصت مناسبی در جهت رونق کسب‌وکار شما محسوب شود. با توجه به موارد ذکرشده می‌توان اذعان نمود که نمایشگاه‌های آلمان در حوزه ماشین‌آلات شیرینی و انواع شکلات می‌تواند فرصت ایده آلی برای بازدیدکنندگان از سراسر دنیا محسوب شود.

نمایشگاه های کشور آلمان در حوزه مد و پوشاک

مونیخ آلمان ازجمله شهرهای این کشور شناخته می‌شود که میزبانی نمایشگاه مد و پوشاک را بر عهده دارد. نمایشگاه های کشور آلمان در حوزه لباس و پارچه در این شهر برگزار می‌شوند و با ارائه محصولات نساجی در این زمینه از کیفیت بالایی برخوردار می‌باشند. این نمایشگاه به‌ تعداد دو بار در هر سال دایر می‌شود و به‌تمامی جنبه‌های پوشاک و پارچه می‌پردازد. به نمایش گذاشتن محصولات در حوزه مد و پوشاک در غرفه‌های دایر شده در این نمایشگاه توسط تولیدکنندگان و فعالان در این عرصه از نقاط مختلف دنیا به انجام می‌رسد.

فراهم شدن ارائه اطلاعات مفید و سودمند در حوزه مد و پوشاک در این نمایشگاه به چشم می‌خورد. طراحان، مدیران و تولیدکنندگان به این نمایشگاه به‌صورت بین‌المللی توجه می‌نمایند و از ایده‌های ارائه‌شده در آن بیشترین بهره را برای فعالیت خود می‌برند. ۳۵ کشور از نقاط مختلف دنیا ۱۰۰۰ غرفه را در این نمایشگاه برپا می‌کنند. همچنین شایان‌ذکر است که در این نمایشگاه همایش و گردهمایی‌های مختلفی در زمینه مد و پوشاک انجام می‌گیرد.

نمایشگاه های مهم کشور آلمان | تور نمایشگاهی آلمان 88851080-021

بخش‌های مختلف نمایشگاه های کشور آلمان در حوزه مد و پوشاک

نمایشگاه‌های آلمان در حوزه مد و پوشاک از بخش‌های مختلفی برخوردار اند که در این بخش به چند مورد از آن‌ها خواهیم پرداخت. پارچه و پوشاک یکی از این بخش‌ها شناخته می‌شود که شما می‌توانید در این بخش با فروشندگان بسیاری در زمینه انواع پارچه‌های ابریشمی، نخی و پشمی آشنا شوید. در کنار این موارد می‌توان به بخش لوازم جانبی لباس اشاره نمود. به‌عنوان‌مثال دکمه، قلاب و یراق‌دوزی و همچنین آستردوزی ازاین‌دست موارد شناخته می‌شوند.

 لباس‌های جین معمولاً در بخش آبی نمایشگاه های کشور آلمان ارائه می‌شوند و انواع پارچه جین توسط هشتاد فروشنده بین‌المللی در این نمایشگاه در معرض دید قرار می‌گیرند. دنیای مد، استودیو طراحی و محصولات ارگانیک از دیگر بخش‌های نمایشگاه مد و پوشاک مونیخ در آلمان به شمار می‌رود.

نمایشگاه های مهم کشور آلمان | تور نمایشگاهی آلمان 88851080-021

نمایشگاه های کشور آلمان در حوزه معماری و ساختمان

نمایشگاه های کشور آلمان در حوزه معماری و ساختمان در مونیخ این کشور دایر می‌شود. گردهمایی تولیدکنندگان و ارائه‌دهندگان انواع ماشین‌آلات و مصالح ساختمانی در این نمایشگاه انجام خواهد شد. نرم‌افزارهای کاربردی و انواع تکنیک‌ها در این نمایشگاه در معرض نمایش قرار می‌گیرند. تجربه مشاهده آینده حوزه معماری و ساختمان در این نمایشگاه برای بازدیدکنندگان فراهم می‌باشد. این نمایشگاه در سطح بین‌المللی شاخه‌های مرتبط با این حوزه را در برمی‌گیرد. برای تصمیمات مختلف تجاری در زمینه ساخت‌وساز ساختمان و معماری آن می‌توان از این نمایشگاه بهره‌مند شد. حضور در این نمایشگاه می‌تواند مزایای مختلفی را برای شرکت‌کنندگان در برداشته باشد.

 بخش‌های مختلف نمایشگاه های آلمان در حوزه معماری و ساختمان

نمایشگاه های کشور آلمان در حوزه ساختمان و معماری از بخش‌های مختلفی تشکیل می‌شود. مصالح ساختمانی، بتون، گچ‌وخاک، سیستم‌های نمای خارجی، ساختمان‌های از پیش‌ساخته شده، مواد و مصالح عایق، آجر و کاشی سقف، انواع سرامیک، ابزارهای شیمیایی مربوط به ساختمان، فولاد، درب‌های ضد سرقت، انواع پنجره، سیستم‌های تهویه مطبوع و انرژی، آلومینیوم و ابزارآلات مرتبط با آن، امنیت، قفل و ارتباطات، انواع چوب، شیشه و نمونه‌های دیگر را می‌توان جزء بخش‌های این نمایشگاه به شمار آورد.

نمایشگاه های مهم کشور آلمان | تور نمایشگاهی آلمان 88851080-021

نمایشگاه های کشور آلمان در حوزه سخت‌افزار

پنجاه سال است که نمایشگاه های کشور آلمان در حوزه سخت‌افزار دایر می‌باشند. این نمایشگاه در کلن آلمان برگزار می‌شود و ملاقات مختلفی بین تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان در مدت‌زمان چهار روز در این نمایشگاه انجام می‌پذیرد. این نمایشگاه جزء رویدادهای بزرگ تجاری می‌باشد که حضور در آن برای برخورداری از ابداعات و اختراعات مختلف سخت‌افزاری فرصت مناسبی خواهد بود. ۵۳ کشور از نقاط مختلف دنیا ۲۷۰۰ غرفه را در این نمایشگاه برپا کرده‌اند. مدیران، تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان صنعت سخت‌افزار در این نمایشگاه به بحث و گفتگو و تبادل اطلاعات می‌پردازند. حضور در این نمایشگاه فرصت مناسب و ایده آلی برای فعالان در این زمینه خواهد بود.

 محصولات نمایشگاه‌های کشور آلمان در حوزه سخت‌افزار

ابزارهای مختلف برقی، ماشینی و همچنین دستی در کنار لوازم جانبی را می‌توان در نمایشگاه های کشور آلمان در این حوزه مشاهده نمود. تجهیزات مختلف مراقبت و نگهداری و همچنین تأمین صنعتی از دیگر مواردی است که در لیست محصولات این نمایشگاه جای می‌گیرد. طراحی و دکوراسیون مبلمان و ساختمان و همچنین معماری آن نیز از دیگر موارد شناخته می‌شوند. فناوری‌های مختلف در زمینه اتصال و همچنین تنظیم در کنار خدمات صنعتی را می‌توان به‌خوبی در این نمایشگاه مشاهده نمود.

نمایشگاه های مهم کشور آلمان | تور نمایشگاهی آلمان 88851080-021

نمایشگاه های کشور آلمان در حوزه عرضه کالا

از دیگر نمایشگاه های کشور آلمان می‌توان به نمایشگاه عرضه کالا اشاره نمود. صنعت فروش در بخش خرده‌فروشی از موضوعات این نمایشگاه به شمار می‌رود که در دوسلدورف این کشور برگزار می‌شود. نورپردازی مبتکرانه، لوازم مختلف فروشگاهی، طراحی و ایده‌های مختلف در این زمینه، مصالح و همچنین مواد باکیفیت، مدیریت انرژی و چند مورد دیگر از مواردی است که می‌توان در این نمایشگاه از آن‌ها بهره‌مند شد. این نوع از  نمایشگاه های آلمان  دو سال یک‌بار در  شهر دوسلدورف برگزار می‌گردند.

آژانس سفری دیگر مجری مستقیم در خصوص بلیط آلمان، وقت سفارت آلمان، ویزای آلمان، تور نمایشگاهی آلمان و اروپا         ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱.

نظر دهید

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!